7 آذر, 1397

پروژه تامین روشنایی بندر خمیر به لشتغان با نصب فوندانسیون های تیر چراغ برق عملیاتی شد

به گفته سید حسن حسینی ، معاون اجرایی شرکت سیمان هرمزگان ، پروژه روشنایی بندر خمیر به لشتغان با نصب پایه های تیر چراغ برق در امتداد جاده رسما آغاز شده است.
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سیمان هرمزگان، عملیات نصب فونداسیون پایه چراغ برق از شهر بندر خمیر تا روستای لشتغان آغاز شد. سید حسن حسینی معاون اجرایی شرکت سیمان هرمزگان در این زمینه اظهار داشت: طرح روشنایی بندر خمیر به لشتغان در دو فاز عملیاتی می‌شود که در فاز اول از خروجی بندر خمیر تا لشتغان بالا و در فاز دوم از لشتغان بالا تا کارخانه سیمان هرمزگان ادامه خواهد داشت و امید است با همت دست‌اندرکاران، این پروژه در بهمن‌ماه سال جاری به بهره برداری برسد.

وی افزود: پروژه روشنایی اتوبان خمیر به لشتغان ، یکی از دغدغه ها و درخواست های شورای شهر خمیر و شهروندان این شهرستان بوده که با تاکید ویژه مدیرعامل شرکت سیمان هرمزگان جناب آقای دکتر باشتی و عنایت هیات مدیره محترم شرکت، در قالب مسئولیت های اجتماعی و در جهت رفاه حال شهروندان و کاهش حوادث جاده ای انجام شده و طی هفته‌های آتی با تکمیل پایه ها و نصب تیرهای چراغ برق بر روی آنها، روشنایی این معابر نیز تامین می شود.
مهندس حسینی در ادامه گفت: همزمان با نصب فونداسیونهای روشنایی اتوبان، پروژه نوردهی جاده سلامت نیز آغاز شده و پیش‌بینی می‌شود همزمان با پروژه روشنایی بندر خمیر به لشتغان به بهره‌برداری برسد.

شایان ذکر است طرح تامین روشنایی بندرخمیر به لشتغان با مشارکت شرکت سیمان هرمزگان و طی تفاهم‌نامه‌ای که با شهرداری و شورای شهر و اداره برق شهرستان بندرخمیر منعقد شده، در حال اجرا و عملیاتی شدن است.

, , , , , , , ,
تغییر زبان