27 اسفند, 1397

دیدار صمیمانه فرمانده جدید ناحیه مقاومت بسیج سپاه بندرخمیر با مدیرعامل شرکت سیمان هرمزگان

فرمانده جدید ناحیه مقاومت بسیج سپاه بندرخمیر با مدیرعامل شرکت سیمان هرمزگان دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سیمان هرمزگان ، سرهنگ جعفر اسلامی  فرمانده جدید ناحیه مقاومت بسیج سپاه بندرخمیر، با حضور در شرکت سیمان هرمزگان با دکتر مهدی باشتی مدیرعامل این شرکت دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار سرهنگ جعفر اسلامی با اشاره به نقش سیمان هرمزگان در رشد منطقه گفت: شرکت سیمان هرمزگان با مدیریت و تدبیر دکتر باشتی توانسته گام مهمی در محرومیت زدایی از منطقه و کمک به مردم شهر بردارد، و نقش بسزایی در پیشرفت منطقه ایفا نماید.

وی افزود: سپاه پاسداران با تمام توان یاریگر سیمان هرمزگان خواهد بود و از امنیت این مجموعه صنعتی صیانت خواهد کرد.

در ادامه این دیدار دکتر مهدی باشتی مدیر عامل شرکت سیمان هرمزگان، ضمن تبریک انتصاب سرهنگ اسلامی به عنوان فرمانده جدید ناحیه مقاومت بسیجسپاه بندرخمیر، از تلاش های سرهنگ سدیدپناه فرمانده سابق، قدردانی کرد و گفت: از زمان حضور بنده در سیمان هرمزگان، رابطه بسیار صمیمانه با مجموعه سپاه وجود داشته و دو طرف در موارد مختلف همکاری های خوبی باهم داشتند.

وی در ادامه گفت: حفظ امنیت این مجموعه مهم صنعتی کشور و استان از موارد مهمی است که ما از فرماندهی جدید صمیمانه خواستاریم، همچون گذشته اهتمام ویژه در این زمینه داشته باشند.

در این دیدار سرهنگ سدیدپناه فرمانده سابق ناحیه مقاومت بسیج سپاه بندرخمیر و سید حسن حسینی معاون اجرایی و سید محمد طباطبایی مدیر کارخانه شرکت سیمان هرمزگان نیز حضور داشتند.

, , , , ,
تغییر زبان