25 اسفند, 1397

جاده سلامت سیمان هرمزگان و پروژه روشنایی جاده بندر خمیر به لشتغان افتتاح شد

جاده سلامت سیمان هرمزگان و پروژه نصب روشنایی جاده بندر خمیر به لشتغان در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سیمان هرمزگان، جاده سلامت سیمان هرمزگان و پروژه روشنایی جاده بندر خمیر به لشتغان با حضور آقایان آشوری، مرادی، ذوالقدر از نمایندگان استان هرمزگان در  مجلس شورای اسلامی، مسئولان شهرستان بندر خمیر و اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت سیمان هرمزگان افتتاح شد.

سید حسن حسینی معاون اجرایی شرکت سیمان هرمزگان در این باره گفت: جاده سلامت از فعالیتهای شرکت سیمان هرمزگان در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی است که جهت رفاه حال شهروندان در بندر خمیر به طول  4 کیلومتر از خروجی غربی شهر تا کارخانه سیمان هرمزگان احداث شد.

وی همچنین از افتتاح پروژه  نصب روشنایی جاده بندر خمیر به لشتغان خبر داد و افزود: عدم وجود روشنایی این جاده در سالهای اخیر، باعث مشکلاتی در عبور و مرور می‌شد و خطرات و آسیب‌های مالی و جانی را به همراه داشت؛ لذا شرکت سیمان هرمزگان بر آن شد تا با نصب روشنایی این محور، خطرات احتمالی و تلفات جاده ای را به حداقل ممکن کاهش دهد.

شایان ذکر است، جاده سلامت سیمان هرمزگان برای استفاده عموم همشهریان عزیز است و همه مردم منطقه می توانند برای پیاده روی و انجام ورزش های همگانی از آن بهره مند شوند.

جاده سلامت سیمان هرمزگان و پروژه روشنایی جاده بندر خمیر به لشتغان افتتاح شد

, , , , , ,
تغییر زبان