1 خرداد, 1398

از کارگران نمونه شرکت سیمان هرمزگان تجلیل شد

مراسم تجلیل از کارگران نمونه شرکت سیمان هرمزگان با حضور مدیر عامل، معاونان و مدیران شرکت در محل نمازخانه کارخانه سیمان هرمزگان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سیمان هرمزگان ، در ابتدای این مراسم که با حضور مدیرعامل، معاونان و جمعی از مدیران و پرسنل شرکت سیمان هرمزگان برگزار شد،  سید محمد طباطبایی مدیر کارخانه، ضمن تبریک به همکاران به مناسبت هفته جهانی کار و کارگر اظهار داشت: همکاران ما در این مدت با تلاش شبانه روزی نتایج خوبی را رقم زدند؛ تلاشی که به همت عزیزانمان در بخش های مختلف صورت گرفت.

کارگران نمونه

وی با اشاره به برنامه ریزی برای حل مشکلات معیشتی کارگران گفت: با مدیریت صحیح دکتر مهدی باشتی، بخش قابل توجهی از مشکلات معیشت دوستان و همکارانمان حل شده که من از ایشان بابت این مسئله تشکر می کنم و امیدوارم که ان شاالله روند کار و تولید و حمایت از کارگران در شرکت، بسان گذشته پیش برود. عرصه تولید امروز خیلی مهم است و به همین مناسبت مقام معظم رهبری امسال را سال رونق تولید نام گذاری کرده‌اند و باید بیش از گذشته مورد توجه قرار بگیرد و همکاران هم در این زمینه مثل سابق تلاش زیادی داشته باشند.

در ادامه، موسی غدیری رئیس شورای اسلامی کار هم ضمن تبریک فرارسیدن ماه مبارک رمضان، گفت: پیامبراکرم (ص) که اشرف مخلوقات است، دست کارگر را می بوسد. دست کارگر یک نماد است، در حال حاضر هم مدیریت ارشد شرکت، جناب آقای دکتر مهدی باشتی دقیقا همین کار را انجام می دهند؛ وقتی ایشان با سعه‌ی صدر مشکلات کارگران را می شنوند و به جزئیات آن اشراف دارند و سعی در حل مشکلات دارند، یعنی ارزش کارگر را می دانند.

وی در ادامه به تشریح برنامه های شورای اسلامی کار پرداخت.

در پایان مراسم نیز از کارگران نمونه شرکت سیمان هرمزگان با اهدای هدیه و لوح قدردانی تجلیل شد.

, , ,
تغییر زبان