25 اسفند, 1397

حضور مدیرعامل شرکت سیمان هرمزگان در طرح پاکسازی ساحل بندرخمیر

طرح پاکسازی ساحل خلیج فارس با عنوان سین هشتم در نوار ساحلی بندر خمیر و با حضور مدیرعامل ، معاون اجرایی و تعدادی از مدیران شرکت سیمان هرمزگان اجرا شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سیمان هرمزگان ، طرح پاکسازی ساحل خلیج فارس در بندر خمیر با حضور پرشور جوانان، مدیر عامل سیمان هرمزگان ، معاون اجرایی و جمعی از مدیران این شرکت به همراه شهردار و تعدادی از اعضای سمن های زیست محیطی برگزار شد.

هدف از طرح پاکسازی ساحل بندرخمیر ، زیباسازی گوشه‌ای از ساحل زیبای خلیج فارس از زباله ها و مواد پلاستیکی در آستانه نوروز باستانی بود. در این مراسم، ساحل زیبای خورخوران و ساحل جانبی پارک ساحلی شهروند بندر خمیر توسط جوانان طبیعت این شهرستان دوست پاکسازی گردید. در این مراسم، علاوه بر دکتر مهدی باشتی مدیرعامل شرکت سیمان هرمزگان ، سید حسن حسینی معاون اجرایی و جمعی از مدیران و پرسنل این شرکت نیز حضور داشتند.

لازم به ذکر است که بیشترین زباله هایی که از سواحل استان هرمزگان جمع آوری می‌شود موادپلاستیکی است که به دلیل داشتن مواد شیمیایی برای محیط زیست دریا، آبزیان و پرندگان دریایی بسیار خطرناک است و امید است با حمایت مردم منطقه، مسافران و فرهنگ سازی در این زمینه، ساحلی پاک و به دور از هرگونه آلودگی داشته باشیم.

, , , ,
تغییر زبان