25 اسفند, 1397

همایش پیاده روی همگانی در جاده سلامت سیمان هرمزگان برگزار شد

همایش پیاده روی همگانی خانوادگی مردم بندرخمیر با حضور گسترده و خانوادگی شهروندان،  در جاده سلامت شرکت سیمان هرمزگان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سیمان هرمزگان ، همایش پیاده روی همگانی با حضور گسترده خانواده ها، مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، فرماندار و شهردار بندر خمیر و مدیرعامل و جمعی از معاونان و مدیران شرکت سیمان هرمزگان ، صبح جمعه 24 اسفند سال 1397 در جاده سلامت برگزار شد.

دکتر مهدی باشتی مدیر عامل شرکت سیمان هرمزگان در حاشیه این مراسم با بیان اینکه امروزه ورزش باید بخشی از برنامه زندگی روزانه همه ما باشد، گفت: اگر می خواهیم جامعه سالم و پویا و پر نشاطی داشته باشیم باید ورزش همگانی را در اولویت برنامه های خود قرار دهیم.

وی افزود: افتتاح جاده سلامت توسط سیمان هرمزگان، یک گام عملی برای رشد سرانه ورزش کشور است که مردم بندر خمیر می توانند به اتفاق خانواده خود، همراه با پیاده روی همگانی لحظات پرنشاطی را برای خود رقم بزنند.

دکتر باشتی از توجه بیشتر شرکت سیمان هرمزگان به ورزش همگانی در سال آینده خبر داد و گفت: سیمان هرمزگان در سال آینده نیز فعالیت های خود را در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی ادامه خواهد داد که ورزش همگانی جزئی از این فعالیتهاست.

همایش پیاده روی همگانی سیمان هرمزگان هر ماه برگزار می‌شود

شایان ذکر است در پایان همایش پیاده روی، جوایز نفیس نقدی و غیرنقدی به قید قرعه به تعدادی از شرکت کنندگان اهدا شد. دکتر باشتی این نوید را به همشهریان داد که همایش پیاده روی همگانی در جاده سلامت سیمان هرمزگان آخرین جمعه هر ماه در این محل برگزار خواهد شد و به قید قرعه، جوایزی نیز به شرکت کنندگان اهدا می‌شود.

همایش پیاده روی همگانی در جاده سلامت سیمان هرمزگان برگزار شد

همایش پیاده روی همگانی در جاده سلامت سیمان هرمزگان برگزار شدهمایش پیاده روی

, , , , , , ,
تغییر زبان