2 اردیبهشت, 1398

برگزاری دومین همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی در جاده سلامت سیمان هرمزگان

دومین همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی مردم شهرستان بندرخمیر با حضور گسترده شهروندان، در جاده سلامت شرکت سیمان هرمزگان برگزار شد. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سیمان هرمزگان ، همزمان با فرخنده زادروز حضرت مهدی (عج)، دومین همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی با حضور گسترده و پر نشاط شهروندان و همچنین شهردار بندر خمیر، مدیرعامل و معاون اجرایی و مدیران شرکت سیمان هرمزگان، صبح یکشنبه یکم اردیبهشت سال 1398 در جاده سلامت برگزار شد .

این همایش با حضور بیش از 3 هزار نفر از مردم بندر خمیر برگزار و در پایان به قید قرعه از سوی شرکت سیمان هرمزگان، ۶۰ میلیون ریال جایزه نقدی و ۳ دستگاه دوچرخه به شرکت کنندگان اهدا گردید.

همچنین در پایان‌ همایش، دونفر از فرزندان پرسنل شرکت سیمان هرمزگان که در رقابتهای اخیر تنیس روی میز،  مقام‌ نخست استان را کسب کرده بودند، مورد تجلیل قرار گرفتند .

خاطر نشان می شود اولین همایش بزرگ پیاده روی در روز جمعه 24 اسفند سال 1397 در جاده سلامت برگزار شد و با مساعدت  دکتر مهدی باشتی مدیر عامل شرکت سیمان هرمزگان مقرر شد برگزاری این همایش در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی در سال 1398 نیز ادامه یابد.

, , , , , ,
تغییر زبان