13 آبان, 1397

حضور سيمان هرمزگان در نمایشگاه جانبی صنعت سیمان و افق پیش رو

جمعی از معاونان و مدیران شرکت سیمان هرمزگان در همایش و نمایشگاه جانبی صنعت سیمان و افق پیش رو که از امروز در تهران آغاز شد، حضور یافتند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سیمان هرمزگان، همایش و نمایشگاه جانبی صنعت سیمان و افق پیش رو از امروز در مرکز همایش های بین‌المللی رازی تهران شروع بکار کرد. در روز اول این رویداد، جمعی از معاونان و مدیران شرکت سیمان هرمزگان از جمله دکتر امیر سجده‌ای معاون بازرگانی و مهندس سید محمد طباطبایی مدیر کارخانه حضور یافتند و مذاکراتی را با مدیران شرکت های تولید کننده داخلی و خارجی در عرصه تولید تجهیزات وابسته سیمان، انجام پذیرفت.

دکتر سجده‌ای معاون بازرگانی شرکت سیمان هرمزگان آشنایی با بروزترین دستاوردهای صنعت سیمان را از دلایل حضور در این رویداد برشمرد و افزود: با توجه به حضور بسیاری از شرکت های تولید کننده تجهیزات صنعت سیمان، حضور در این نمایشگاه به ما فرصت مذاکره در کوتاه ترین زمان ممکن با چندین شرکت داخلی و خارجی می دهد و همچنین امکان مقایسه و بررسی همه جانبه را برای هر شرکتی فراهم می آورد.

مهندس طباطبایی مدیر کارخانه سیمان هرمزگان نیز برگزاری این رویداد را خوب ارزیابی کرد و گفت: یکی از برنامه های ما تامین قطعات و تجهیزات بروز دنیا و بهره مندی از آنها در خطوط تولید است، که بنا بنظر هیئت مدیره و مدیرعامل محترم با اولویت کالای با کیفیت و بروز ایرانی انجام می گیرد.

 همایش و نمایشگاه جانبی صنعت سیمان و افق پیش رو از امروز در مرکز همایش های بین‌المللی رازی تهران آغاز شده و تا 15 آبان ادامه خواهد داشت.

, ,
تغییر زبان