25 بهمن, 1397

مراسم تجلیل از خدمات دکتر مهدی باشتی در بندر خمیر برگزار شد

مراسم تجلیل از خدمات دکتر مهدی باشتی مدیرعامل شرکت سیمان هرمزگان با حضور امامان جمعه و مسئولان بندر خمیر در محل شهرداری این شهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت سیمان هرمزگان ، در این مراسم که با حضور امامان جمعه، فرماندار و شهردار بندر خمیر و به میزبانی شهرداری برگزار شد، در ابتدا مهندس محمودی شهردار بندر خمیر ضمن عرض خیرمقدم به میهمانان، هدف از برگزاری این مراسم را صرفا برای قدردانی از فعالیتهای اجتماعی و مشارکتهای تحسین برانگیز مدیرعامل شرکت سیمان هرمزگان اعلام کرد و گفت: با حضور دکتر مهدی باشتی پیوند میان صنعت و جامعه در بندر خمیر مستحکم تر شده و در این خصوص تعاملات زیادی صورت گرفته است و همین امر باعث شده تا مردم از آن سود بیشتری حاصل کنند.
وی افزود :یکی از مهمترین مشارکتهای دکتر باشتی در همایش جهانی روز تالاب ها بود که با کمک و حمایت ایشان بخش بسیار زیادی از هزینه ها پوشش داده شد و توانستیم این همایش بزرگ را آبرومندانه برگزار کنیم. همچنین با کمک سیمان هرمزگان، روشنایی معابر حدود سه ونیم کیلومتر و احداث جاده سلامت که در رفاه و روحیه مردم فوق العاده تاثیرگذار است انجام گرفت و از طرفی تعامل شهرداری و این مجموعه در زمینه استفاده از ماشین آلات کارخانه برای انجام پروژه ها بخوبی صورت می گیرد.
در ادامه خواستار، فرماندار شهرستان بندرخمیر نیز با اشاره به خدمات سیمان هرمزگان در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی، گفت:در خدمات اجتماعی مسائل مربوط به شهر بندرخمیر، دکتر مهدی باشتی اولین مدیرعامل کارخانه سیمان هرمزگان هستند که با همت خوبشان و با این دید که بندر خمیر شهر خودشان است، همیشه در حل مشکلات این شهر اهتمام می ورزند.
فرماندار شهرستان بندرخمیر با ذکر این نکته که دکتر باشتی از نیروهای کارآمد نظام محسوب می شوند اظهار داشت: با مساعدت و همکاری ایشان بسیاری از پروژه ها از جمله تامین آب شیرین بندرخمیر، جاده سلامت، روشنایی جاده بندرخمیر تا کارخانه سیمان و امور ورزشی شهرستان و حتی کمک به حل مشکلات روستاها به مرحله اجرا رسید. امید داریم که انشا الله هم در زندگیشان و هم در کارشان و هم در پیشرفت و توسعه صنعت سیمان هرمزگان موفق باشند.

خدمات شرکت سیمان هرمزگان از زمان حضور دکتر باشتی محسوس است

در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین صفائی حائری امام جمعه شهرستان بندر خمیر نیز در سخنانی با اشاره به امر پسندیده قدردانی از زحمات دکتر مهدی باشتی گفت: خدمات شرکت سیمان هرمزگان از زمان حضور دکتر باشتی محسوس است. امیدواریم خداوند به ایشان برای خدمت به شهروندان توفیق دهد. وی افزود: مجموعه شرکت سیمان از آن کارگر جزء تا راس هرم، همه دست به دست هم دادند تا این مجموعه فعال، علی رغم رکود اقتصادی با مدیریت خوب ایشان و زحمتی که همه مجموعه می کشند، نه تنها افت نداشته بلکه رشد هم داشته باشد.

رسول خدا(ص) می فرمایند: “بهترین انسانها کسانی هستند که منفعت را به مردم می رسانند”

در ادامه مراسم تجلیل از خدمات دکتر باشتی، سید عبدالجلیل قتالی امام جمعه اهل سنت بندرخمیر نیز با اشاره به کمک مدیر عامل سیمان هرمزگان در راستای محرومیت زدایی گفت: رسول خدا(ص) می فرمایند: “بهترین انسانها کسانی هستند که منفعت را به مردم می رسانند” از زمانی که دکتر باشتی به عنوان مدیرعامل شرکت سیمان تشریف آوردند، از هیچ گونه کمکی برای رفع محرومیتها و مشکلات و نواقص کوتاهی نکرده اند، آنچه که در توان داشتند انجام دادند. جای شکر و سپاس دارد و از خداوند متعال خواستاریم که جزای خیر به ایشان بدهد هم در دنیا ایشان سلامتی، سربلندی و عزت عنایت کند و هم در آخرت در کارنامه اعمال ایشان ثبت و ضبط گردد.
امام جمعه اهل سنت بندر خمیر اظهار داشت :جاده سلامت یک مجموعه زیباست، من خیلی از کشورها رفته ام، پیست های برای پیاده روی دارند نه به این سبک ، سبک خیلی قشنگی است برای دوچرخه سواری، پیاده روی و برای ورزش، فکر بسیار خوب اندیشه بسیار خوب باعث شده که یک طرح بسیار خوبی برای استفاده عموم مردم در این منطقه اجرا شود. یک باقیات و صالحات است که از دکتر باشتی باقی می ماند و همیشه به اسم ایشان می ماند و ثبت خواهد شد.

نیکخو رئیس شورای شهر بندرخمیر در این مراسم گفت: ما یک شعاری داریم، کسی که 24 ساعت در این شهر بماند خمیری است، و با توجه به عملکرد چشمگیر دکتر باشتی، ایشان را همشهری خود می دانیم.

اگر امر خدا بر این بوده که منشاء خیر باشیم قطعا این را از لطف خدا و ثمره انقلاب می دانم

در ادامه دکتر مهدی باشتی مدیرعامل محترم شرکت سیمان هرمزگان گفت: من خیلی موافق این تمجید و تقدیر نیستم، به هر حال لایق این موضوع نیستم اگر هست هم قطعا نعمت خداست. خودم را ثمره چهل ساله انقلاب می دانم. من متولد کهکیلویه و بویراحمد و شهرستان گچساران هستم و زاده انقلاب، اگر امر خدا بر این بوده که منشاء خیر باشیم قطعا این را از لطف خدا و ثمره انقلاب می دانم. ما ترجیح دادیم در مقام عمل کار کنیم خیلی هم مبادی آداب سخنرانی نیستم.

وی در ادامه اظهار داشت: در خصوص شهر هنوز کاری نکردیم، انباشت مطالبات علی رغم زحماتی که مدیران قبلی کشیدند آنقدر زیاد است که باعث شده فعالیتهای ما در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی با سرعت کمتری انجام گیرد که قطعا امید داریم در سال آینده روند بهتر شود.
در بحث اشتغال، مشارکت های اجتماعی، ورزشی ومحیط زیست، بدانید که سیمان هرمزگان خود را جدا از شهرستان خمیر نمی داند و انشا الله سال 98 خیلی بهتر از سال 97 این فعالیتها انجام خواهد گرفت.

وی در ادامه با اشاره به برگزاری مجمع عمومی عادی سالانه شرکت سیمان هرمزگان گفت: الحمدالله سیمان هرمزگان به لطف خدا و زحمات پرسنل عزیز سال پر سودی بود. خوشحالیم از اینکه کلیه پرسنل، سهامدار شرکت هرمزگان هستند و امیدوارم اگر باز می خواهند سرمایه گذاری کنند سهام سیمان هرمزگان را بخرند.

در پایان نیز لوح قدردانی با امضای مسئولان و بزرگان شهر به رسم یادبود به دکتر مهدی باشتی تقدیم شد.

, , , , , , , , , ,
تغییر زبان