16 اسفند, 1397

غرس نهال به مناسبت روز درختکاری، توسط دانش آموزان بندر خمیر در سیمان هرمزگان

به مناسبت روز درختکاری چندین اصله نهال توسط تعدادی از دانش آموزان بندر خمیر در مجموعه آب شیرین کن سیمان هرمزگان کاشته شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سیمان هرمزگان ،  مراسم گرامیداشت هفته منابع طبیعی و روز درختکاری با حضور سید حسن حسینی معاون اجرایی شرکت سیمان هرمزگان و جمعی از مدیران این مجموعه و تعدادی از دانش آموزان مدرسه ابتدایی حضرت خدیجه (س)  شهرستان بندر خمیر برگزار شد.

سید حسن حسینی معاون اجرایی شرکت سیمان هرمزگان با اشاره به اهمیت درختکاری و لزوم توجه به طبیعت، گفت: درختان قلب سبز زندگی هستند و ما باید با تمام توان از درختان و طبیعت محافظت کنیم تا آسیبی به محیط زیست منطقه وارد نشود.

وی افزود: شرکت سیمان هرمزگان در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی و تشویق کودکان به حفظ طبیعت اقدام به غرس نهال توسط دانش آموزان مقطع ابتدایی نموده است.

وی با اشاره به اقدامات سیمان هرمزگان در یکسال اخیر، اظهار داشت: در ماه های اخیر به همت سیمان هرمزگان، بیش از 2000 اصله نهال در اطراف جاده سلامت کاشته شده و درختکاری و ایجاد فضای سبز در بیش از 15 هکتار از اراضی شهرستان خمیر صورت گرفته است.

روز درختکاریروز درختکاری

, , , , , ,
تغییر زبان