13 اسفند, 1397

درخشش شرکت سیمان هرمزگان در اجلاس انتخاب ملی

در اجلاس انتخاب ملی ، سیمان هرمزگان به عنوان برند برتر صنعت سیمان معرفی و دکتر مهدی باشتی مدیرعامل شرکت سیمان هرمزگان، سیمرغ زرین مدیریت خلاق در صنعت سیمان ایران را دریافت کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سیمان هرمزگان ، بزرگترین اجلاس استراتژی های توسعه خدمات، تولیدات و صادرات برترین شرکت های ایران با عنوان اجلاس انتخاب ملی ، با حضور مشاور رئیس‌جمهوری و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی و جمعی از نمایندگان مجلس، روز یکشنبه 12 اسفند در مرکز همایش های بین المللی صداوسیما برگزار شد.

امیر سجده ای معاون بازرگانی و توسعه بازار شرکت سیمان هرمزگان ضمن بیان اهداف برگزاری این اجلاس، گفت: اجلاس انتخاب ملی با توجه به سیاستهای کلی اقتصاد مقاومتی و نقش خدمات و تولیدات ملی در رشد اقتصادی برگزار شد که این امر تشویق مصرف کنندگان به استفاده از خدمات و کالای ایرانی و تشویق و حمایت از مدیران و متخصصین را در پی دارد.

وی افزود: در این اجلاس که برترین های صنعت ایران حضور داشتند، شرکت سیمان هرمزگان توانست نشان ملی رتبه نخست برترین تامین کننده سیمان در پروژه های عظیم کشور را از آن خود کند و هچنین برند سیمان هرمزگان، برترین برند سیمان از لحاظ کیفیت و تنوع به انتخاب اتحادیه اروپا معرفی و سیمرغ زرین مدیریت خلاق در صنعت سیمان به دکتر مهدی باشتی مدیرعامل این شرکت اهدا شد.

در ادامه این مراسم، تابلوی یادبود اجلاس انتخاب ملی توسط معاون بازرگانی و توسعه بازار شرکت سیمان هرمزگان و جمعی از مدیران موفق صنعت کشور امضا شد. این تابلو به زودی جهت کمک به موسسه سرطانی سمر به فروش خواهد رسد.

لازم به ذکر است در این اجلاس جمعی از معاونان و مدیران شرکت سیمان هرمزگان حضور داشته و در پنل های تخصصی آن شرکت کردند.

 

 

, , , , , , ,
تغییر زبان