3 اردیبهشت, 1398

گرامیداشت روز زمین پاک با حضور مدیر عامل و کارکنان شرکت سیمان هرمزگان

همزمان با دوم اردیبهشت ماه و روز زمین پاک ، حاشیه جاده سلامت شرکت سیمان هرمزگان توسط اهالی شهرستان بندر خمیر و روستای لشتغان پاکسازی شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سیمان هرمزگان ، همزمان با روز زمین پاک ، حاشیه جاده سلامت با حضور مدیر عامل، معاون اجرایی و جمعی از کارکنان سیمان هرمزگان و مردم بندر خمیر پاکسازی شد.

در حاشیه این رویداد دکتر مهدی باشتی مدیر عامل شرکت سیمان هرمزگان، با تاکید بر لزوم توجه به محیط زیست گفت: سیمان هرمزگان همچون سال گذشته برنامه های ویژه ای برای حفظ و صیانت از محیط زیست دارد و در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی قدم بر خواهد داشت.

خاطر نشان می شود، 22 آوریل مصادف با 2 اردیبهشت روز جهانی زمین پاک نام‌گذاری شده است که براساس اطلاعات و داده‌های اعلام شده، در دهه شصت میلادی برای داشتن طبیعت و محیط زیستی سالم تر نام‌گذاری شد و از آن روز هر ساله، مراسمی برای بزرگداشت این روز و محیط زیست برگزار می‌شود.

آنچه به عنوان فلسفه برگزاری روز زمین پاک عنوان شده، پاک نگهداشتن زمین از آلودگی و پاک‌سازی آن از آلاینده‌هاست که باید برای حفظ این آب و خاک و جلوگیری از آلاینده ها و آلودگی‌ها تلاش کرد.

, , , , , ,
تغییر زبان