7 اسفند, 1397

به مناسبت میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن ، از بانوان شاغل در سیمان هرمزگان تجلیل شد

در مراسمی به مناسبت فرا رسیدن فرخنده زادروز حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن از بانوان شاغل در شرکت سیمان هرمزگان تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سیمان هرمزگان ، همزمان با سالروز تولد حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن ، مراسم تجلیل از بانوان شاغل در سیمان هرمزگان با حضور امامان جمعه شهرستان بندر خمیر، مدیرعامل، معاونان و جمعی از مدیران شرکت سیمان هرمزگان برگزار شد.

در این مراسم، حجت الاسلام صفایی حائری امام جمعه بندر خمیر ضمن تبریک سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن ، به بیان فضایل و سبک زندگی آن بانوی گرامی پرداخت و ایشان را بعنوان الگوی زنان در تمامی اعصار دانستند.

در ادامه این مراسم، سید عبدالجلیل قتالی امام جمعه اهل سنت بندرخمیر نیز ضمن تبریک روز زن اظهار داشتند: خواهران عزیز در سیمان هرمزگان مسئولیتهای مهمی بر دوش دارند که باید در انجام آنها کوشا باشند. ایشان نام‌گذاری چنین روزی به نام روز زن را بسیار با مسما دانستند و بر لزوم احترام به زنان تاکید کردند.

در ادامه، دکتر مهدی باشتی مدیر عامل شرکت سیمان هرمزگان در صحبتهایی با اشاره به لزوم قدر شناسی نعمت های خداوند، گفت: باید قدر شناس نعمت های خداوند اعم از همکاران خوب، مردم نجیب و همشهریان فهیم این شهر پربرکت باشیم. از پرسنل سیمان هرمزگان از کارگران عزیز و به ویژه بانوان همکار و همه کسانی که در یک سال اخیر نهایت همکاری را با مجموعه داشتند و اتفاقات خوبی رقم زدند، صمیمانه سپاسگزارم. قطعا اگر همت و کار جمعی نبود ما فرصت خدمت به شهرستان بندر خمیر را نداشتیم.

وی افزود: همه پرسنل شرکت سیمان هرمزگان -مستقیم و غیرمستقیم- دست به دست هم دادند تا این شرکت سهم خود را در صنعت سیمان و در شهرستان به عنوان صنعتی مفید با مزاحمت کمتر برای محیط پیرامون، ایفا کند.

مدیرعامل سیمان هرمزگان در پایان ضمن تشکر از حضور امامان جمعه شهرستان بندر خمیر گفت: بنده از دعای خیر این بزرگواران که همیشه همراه ما در مجموعه بوده‌اند تشکر می کنم؛ چرا که به طور قطع موفقیت این شرکت به برکت دعای خیر ایشان بوده است و الحمدلله تا الان احساس می کنیم که عاقبت بخیر شدیم، و ان شاء الله که در پایان کار هم همین احساس وجود داشته باشد و لطف الهی تداوم داشته باشد.

شایان ذکر است، به همین مناسبت و در مراسمی دیگر از بانوان شاغل شرکت سیمان هرمزگان در دفتر تهران نیز قدردانی شد.

روز زن

, , , ,
تغییر زبان