25 اسفند, 1397

تجلیل از پذیرفته شدگان کنکور سراسری سال 1397 بندر خمیر توسط شرکت سیمان هرمزگان

مراسم تجلیل از پذیرفته شدگان کنکور سراسری سال 1397 بندر خمیر توسط شرکت سیمان هرمزگان در سالن رشد آموزش و پرورش شهرستان بندر خمیر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سیمان هرمزگان ، مراسم تجلیل از پذیرفته شدگان کنکور سراسری سال 1397 بندر خمیر، با حضور مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، امام جمعه موقت اهل سنت، مسئولان شهرستان بندر خمیر و مدیرعامل شرکت سیمان هرمزگان در محل کانون تربیتی رشد این شهرستان برگزار شد.

در این مراسم که با حضور جمعی از مردم بندر خمیر و به ویژه خانواده های پذیرفته شدگان کنکور سراسری سال 1397 برگزار شد، مهندس محمدعلی سلیمی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان هرمزگان، ضمن تبریک به قبول شدگان در کنکور سراسری، گفت : برگزاری مراسم تجلیل از دانش آموزان منطقه و ارج نهادن به تلاش های آنها امر پسندیده ای است که شرکت سیمان هرمزگان انجام می دهد.

وی ضمن قدردانی از دکتر مهدی باشتی مدیرعامل شرکت سیمان هرمزگان، افزود: از اقدامات فرهنگی و اجتماعی سیمان هرمزگان در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی برای مردم منطقه تشکر می کنم و امیدوارم روز به روز شاهد پیشرفت و رشد منطقه باشیم.

همچنین در مراسم تجلیل از پذیرفته شدگان کنکور سراسری سال 1397 بندر خمیر ، میر هاشم خواستار فرماندر شهرستان بندر خمیر نیز در سخنانی از فعالیت های گسترده فرهنگی و اجتماعی سیمان هرمزگان و دکتر مهدی باشتی مدیرعامل این شرکت قدردانی کرد.

در پایان مراسم به 244 نفر از پذیرفته شدگان کنکور سراسری سال 1397 بندر خمیر هدایایی به رسم سپاس،  اهدا شد.

کنکور سراسری سال 1397 بندر خمیرکنکور سراسری سال 1397 بندر خمیر

, , , , ,
تغییر زبان