16 اردیبهشت, 1398

در مراسمی به مناسبت هفته کار و کارگر از کارگران نمونه شهرستان بندر خمیر تجلیل شد

در مراسمی به مناسبت هفته کار و کارگر، با حضور مسئولان شهرستان و مدیر عامل شرکت سیمان هرمزگان از کارگران نمونه در شهرستان بندر خمیر تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سیمان هرمزگان ، مراسم تجلیل از کارگران نمونه شهرستان بندر خمیر، با حضور امام جمعه، فرماندار، رییس اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی، مدیر عامل شرکت سیمان هرمزگان و جمعی از مدیران و روسای اداره های شهرستان بندر خمیر در دفتر امام جمعه شهرستان برگزار شد.

در این مراسم ابتدا دکتر مهدی باشتی مدیرعامل شرکت سیمان هرمزگان، در صحبتهایی ضمن تبریک هفته کار و کارگر به همه زحمتکشان عرصه تولید کشور گفت: آرامش و محبتی که به بنده ارزانی شده از لطف خدا می دانم که توانستیم سهم حداقلی در کنار دوستان و همکاران داشته باشیم. امیدواریم که همانند یکسال و نیم گذشته عمل کنیم و ان شا الله در راه خدمت به مردم روسفید و عاقبت بخیر باشیم.

وی ضمن سپاسگزاری از زحمات بی دریغ همکاران خود در سیمان هرمزگان اظهار امیدواری کرد، در سالی که از سوی رهبر معظم انقلاب بعنوان سال ”رونق تولید” نام گرفته، در پرتو همراهی و همدلی، شاهد رشد و توسعه بیش از پیش شرکت معظم سیمان هرمزگان باشیم.
در ادامه حجت الاسلام صفایی حائری امام جمعه شهرستان بندر خمیر با اشاره به صحبتهای دکتر باشتی تصریح کرد: همانطور که دکتر باشتی گفتند، خدا به ایشان آرامش عطا کرده و این نشان دهنده حسن نیت باطنی ایشان و عزیزانی اعم از هیئت مدیره و کارگرانی است که ایشان را همراهی می کنند.

امام جمعه بندر خمیر در ادامه اظهار داشتند: دکتر باشتی در یکی از جلسات اشاره داشتند که علی رغم رکودی که در کشور و  برخی از کارخانه ها وجود دارد، سیمان هرمزگان پیشرفت رو به رشدی را تجربه کرده و بحمدالله سودهی خوبی هم داشته است که جای شکر و سپاس از خداوند منان و قدردانی از زحمات همکاران دارد. امیدواریم در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به سال رونق تولید مزین گشته، شاهد و ناظر فعالیت و پیشرفت همه ی بنگاه های تولیدی و کارخانه ها و معادن کشور باشیم.
در این مراسم خواستار، فرماندار شهرستان بندر خمیر نیز ضمن تبریک به مناسبت هفته کار و کارگر گفت: به دکتر باشتی و همکارانشان خداقوت می گوییم و امیدواریم در سال جدید در بندر خمیر اتفاق خوبی بیافتد و در بخش خصوصی و دولتی کارهای خوبی انجام شود.
در پایان این مراسم، از کارگران نمونه شهرستان بندر خمیر ، از جمله از کارگران نمونه شرکت سیمان هرمزگان ، با اهدای لوح قدردانی و هدیه، تجلیل شد.

, , , , , ,
تغییر زبان