3 آذر, 1397

دیدار مدیرعامل سیمان هرمزگان با امامان جمعه شهرستان بندر خمیر به مناسبت هفته وحدت

به مناسبت هفته وحدت و گرامیداشت فرخنده سالروز تولد حضرت محمد (ص) و امام جعفر صادق (ع)، مدیرعامل سیمان هرمزگان با امامان جمعه شهرستان بندر خمیر دیدار کرد.

در ایام فرخنده و مبارک زادروز حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی (ص) و به مناسبت آغاز هفته وحدت ، دکتر مهدی باشتی مدیرعامل شرکت سیمان هرمزگان به همراه جمعی از معاونان و مدیران شرکت با امامان جمعه شهرستان بندر خمیر دیدار کردند و فرارسیدن ایام مبارک تولد حضرت محمد(ص) و امام جعفرصادق (ع) را تبریک گفتند.

در این دیدار حجت السلام والمسلمین صفایی امام جمعه محترم شهرستان بندر خمیر، بعد از تبریک هفته وحدت ضمن تشکر از مدیرعامل سیمان هرمزگان و کارهای خیرخواهانه وی گفت: فعالیتهای اجتماعی سیمان هرمزگان به طور کامل مشاهده می شود که این اقدامات بعد از حضور دکتر باشتی بیشتر و بیشتر شده است.

ایشان خطاب به درخواست دکتر باشتی که هرگونه شکایت و دلخوری که از سیمان هرمزگان انجام می شود به وی انتقال دهند گفت: در بندرخمیر جوانان جویای کار زیادی داریم و بیشترین درخواست پیرو این موضوع است. همه انتظار فعالیت در سیمان هرمزگان را دارند؛ اما بر هیچ‌کس پوشیده نیست که ظرفیت جذب نیرو در این شرکت محدود است. با این حال، قطعا مدیرعامل جوان شرکت تمام تلاش خود را در سایر بخش‌ها برای شهرستان خمیر و توابع آن انجام داده و خواهند داد.
وی در پایان صحبت‌های خود افزود: ان شالله به کمک خداوند مشکلات حل شود و مسئولین روسفید باشند و گره مشکلات مردم باز شود وتنها کارخانه در شهر خمیر بتواند این اشتغال‌زایی‌ها را انجام دهد و در حد توان، پاسخگوی این جوانان بیکار باشد.

دیدار  با امام جمعه موقت اهل سنت بندرخمیر در هفته وحدت

در ادامه، دکتر باشتی مدیر عامل، سید محمد طباطبایی مدیر کارخانه، سید حسن حسینی معاون اجرایی به همراه آقایان زاید ملایی، منصور اکبری و حاج حبیب حسن زاده مدیران شرکت سیمان هرمزگان به دیدار یکی از امامان جمعه محترم اهل سنت بندر خمیر رفتند.

دیدار مدیرعامل سیمان هرمزگان با امامان جمعه شهرستان بندر خمیر به مناسبت هفته وحدت

در این دیدار سید عبدالجلیل قتالی ضمن تبریک هفته مبارک وحدت گفت: از زمانی که دکتر باشتی در سیمان هرمزگان حضور یافته، بیشتر مردم از این مجموعه رضایت دارند. از نشانه های این رضایت می توان به فعالیتهایی نظیر آبادی شهر، ایجاد شغل، پروژه آب شیرین کن و خیلی از فعالیتهایی که انجام شده اشاره کرد. ایشان اظهار داشتند: واقعا مدیون مجموعه خوب سیمان هستیم. خداوند به همه شما توفیق دهد تا در جهت اهدافی که در نظر دارید ان شاالله موفق باشید و خداوند از شما راضی گردد.
دکتر باشتی در پایان این دیدار ضمن تبریک مجدد به آن بزرگواران اظهار داشت: تقاضای ما دعای خیر از طرف شما و دیگر شهروندان است. ما برکات دعای خیر را همیشه در کارمان احساس می کنیم و حضور شما در کنار ما منشا خیر و برکت خواهد بود.

, , , , , , , ,
تغییر زبان