13 مهر, 1398

قدردانی از مدیرعامل شرکت سیمان هرمزگان توسط مسئولان روستای آل درویش

 از سوی دهیاری و شورای اسلامی روستای آل درویش بندر خمیر پیامی جهت قدردانی از مدیرعامل شرکت سیمان هرمزگان ارسال شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سیمان هرمزگان ،دهیاری و شورای اسلامی روستای آل درویش با ارسال پیامی از خدمات سیمان هرمزگان در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی قدردانی کردند.

متن پیام بدین شرح است:

باسمه تعالی

جناب اقای دکتر باشتی مدیر عامل محترم شرکت سیمان هرمزگان
بدینوسیله از جنابعالی که طی دوران حضورتان در شهرستان بندر خمیر بصورت متخصصانه و متعهدانه در زمینه های مختلف فرهنگی، ورزشی، مدیریتی، اجرایی و … حضور پررنگ و چشمگیر داشته اید و در جهت ترقی و ابقای اهداف شایسته آن همت گمارده اید علی الخصوص حضور جنابعالی و همکاران محترمتان جناب آقای حسینی معاونت محترم اجرایی و جناب آقای اکبری مدیر محترم اداری در روستای آل درویش و در جمع دانش آموزان این روستا و اهداء لوازم ورزشی به مدرسه و دیدار با دانش آموزان و بازدید از امکانات مدرسه و از آنجائیکه بیشتر اهالی این روستا در آن کارخانه مشغول به کار هستند، نهایت تقدیر و تشکر به عمل می آید. اثر قدمهای پشتکار و همت شما در شهرستان بندر خمیر موج میزند و به یادگار خواهد ماند و این باقیات صالحات چون چراغی فراروی زندگی و آینده و فردای شما خواهد بود. اهالی روستا و دانش آموزان دبستان آل عبای روستای آل درویش هیچ گاه خاطره ی تلاش های بی وقفه، پیگیری و سخت کوشی شما را در ابعاد مختلف مدیریتی از یاد نمی برند و امیدوارند که در آینده نیز از حضور پرشور و استمرار همکاری شما بهره مند و برخوردار باشند.

دهیاری و شورای اسلامی روستای آل درویش

شایان ذکر است که هفته گذشته، دکتر مهدی باشتی مدیرعامل و مهندس سید حسن حسینی، معاون اجرایی شرکت سیمان هرمزگان به همراه تنی چند از مدیران و پرسنل این شرکت از مدارس منطقه کهورستان بازدید و با مدیران و دانش آموزان این مدارس دیدار کردند. کهورستان از توابع شهرستان بندر خمیر است که تعداد زیادی از فرزندان پرسنل سیمان هرمزگان در مدارس آن مشغول به تحصیل هستند.

, , , , , , ,
تغییر زبان