28 آبان, 1397

انتخاب سیمان هرمزگان به عنوان یکی از صادرکنندگان نمونه استان هرمزگان

در مراسم تجلیل از صادرکنندگان نمونه استان هرمزگان ، از شرکت سیمان هرمزگان به عنوان صادر کننده نمونه استان قدردانی به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سیمان هرمزگان ، مراسم تجلیل از صادرکنندگان نمونه استان هرمزگان ، با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت، استاندار، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و مسئولین استانی برگزار شد و در پایان از شرکت سیمان هرمزگان به عنوان یکی از صادرکنندگان نمونه استان تجلیل به عمل آمد.

امین آشوری زاده مدیر بازاریابی و فروش شرکت سیمان هرمزگان در این زمینه گفت: شرکت در یک سال اخیر توانست ضمن تامین نیاز داخلی، بیش از27 درصد محصولات خود را صادر نماید.
آشوری زاده با اشاره به میزان صادرات شرکت، افزود : در یک سال گذشته 524 هزار تن سیمان و کلینکر را طبق درخواست مشتریان تولید و به بازارهای جهانی عرضه کردیم.
مدیرفروش و بازاریابی شرکت سیمان هرمزگان همچنین اظهار داشت: شرکت علاوه بر تامین بازار داخلی، امسال برای پنجمین سال متوالی به عنوان صادر کننده برتر انتخاب می شود که این امر ما را بر آن می‌دارد تا با برنامه‌ریزی بر پایه صادرات، در جهت حفظ و توسعه صادرات به بازارهای جهانی، تلاش مضاعفی داشته باشیم.

, , ,
تغییر زبان