4 مهر, 1397

دیدار مدیرعامل سیمان هرمزگان با فرمانده سپاه بندرخمیر در هفته دفاع مقدس

مدیرعامل شرکت سیمان هرمزگان به همراه معاون اجرایی و مدیران آن مجموعه در هفته گرامیداشت دفاع مقدس ، به منظور تجلیل از یادگاران هشت سال جنگ تحمیلی با فرمانده سپاه شهرستان بندر خمیر دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت سیمان هرمزگان، عصر دیروز دکتر مهدی باشتی مدیر عامل سیمان هرمزگان به همراه سید حسن حسینی معاون اجرایی و آقایان حسن زاده، زاید ملایی و منصور اکبری مدیران این شرکت با حضور در ستاد فرماندهی سپاه شهرستان بندر خمیر ضمن احترام به مقام شامخ شهدا و جانبازان و ایثارگران 8 سال دفاع مقدس ، با سرهنگ سدید پناه فرمانده سپاه پاسداران بندر خمیر دیدار و از زحمات وی و همکارانشان قدردانی کردند.

در این دیدار سرهنگ سدید پناه فرمانده سپاه بندرخمیر با اشاره به حادثه اخیر تروریستی در شهر اهواز گفت: آغاز هفته دفاع مقدس با حمله تروریستی به شهروندان دراهواز مصادف شد که تروریستها  ناجوانمردانه  حمله کردند و تعدادی از عزیزان ما را به شهادت رساندند.

وی در ادامه ضمن قدردانی از فعالیت های خیرخواهانه سیمان هرمزگان در شهرستان بندر خمیر اظهار داشت: با گذشت حدود یکسال از حضور دکتر باشتی در مجموعه سیمان هرمزگان شاهد تحولاتی بزرگ و به یادماندنی از جانب ایشان هستیم که در سطح شهر و شهرستان و در قالب مسئولیت های اجتماعی انجام شده است. این فعالیت ها باعث شده دید مردم شهرستان نسبت یه مجموعه سیمان تغییر یابد.

وی ادامه داد: این باعث خرسندی است که دکتر باشتی در این مدت کارهای بزرگی برای شهرستان انجام داده و حتی در روستاهای دور افتاده نیز حضور یافته و تا جایی که مقدور است مشکلاتشان را برطرف می‌کند.

حس امنیت و آرامش، بزرگترین دستاورد 8 سال دفاع مقدس است

دکتر مهدی باشتی مدیر عامل شرکت سیمان هرمزگان نیز ضمن تبریک به مناسبت هفته گرامیداشت دفاع مقدس و تسلیت حادثه تروریستی اهواز گفت: حوادث اخیر اهواز، علاوه بر اندوهی که برای مردم ایران به همراه داشت، باعث شد تا حس همدلی و مقوله امنیت را جدی تر دنبال کنیم و بدانیم خیلی ها خیر خواه ما نیستند.

وی ادامه داد: حس امنیت، حس بسیار خوبی است که ما در این کشور شاهد آن هستیم که این امر میسر نمی‌شد مگر با رشادتهای سپاه، ارتش، بسیج و نیروی انتظامی و دیگر نیروهای اطلاعاتی و امنیتی، که با تلاش های شبانه‌روزی خود چه در زمان جنگ تحمیلی و چه در زمان حال، باعث شده‌اند این امنیت حاکم شود.

عضو هیت مدیره شرکت سیمان هرمزگان در خصوص مسئولیتهای اجتماعی شرکت هم گفت: مجموعه سیمان هرمزگان با تمام پتانسیل خود پا به پای سایر نهادهای اجرایی و مردمی شهرستان به انجام خدمات خواهد پرداخت. هنوز کارهای زیادی برای انجام وجود دارد که با حمایت و همراهی شما، سیمان هرمزگان بهتر از قبل می‌تواند به مردم خدمت کند.

دکتر مهدی باشتی در ادامه اظهار داشت: وقتی یک بنگاه اقتصادی در حال کار است، تولید انجام می‌شود و ارزش افزوده به شهر می‌آورد این نشان از امنیتی است که داریم و آن را ارج می‌نهیم.

در پایان این مراسم، لوح تقدیری از سوی مجموعه شرکت سیمان هرمزگان به مناسبت هفته دفاع مقدس به فرمانده محترم سپاه شهرستان خمیر اهدا گردید.

, , , , , , , ,
تغییر زبان