23 اسفند, 1397

تجلیل از برگزیدگان رقابتهای ورزشی داخلی شرکت سیمان هرمزگان

از برگزیدگان رقابتهای ورزشی داخلی سیمان هرمزگان با حضور اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل این شرکت، در محله نمازخانه کارخانه تجلیل شد.به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سیمان هرمزگان ، مراسم تجلیل از برگزیدگان رقابتهای ورزشی داخلی سیمان هرمزگان با حضور اعضای هیئت مدیره، مدیرعامل، معاونان و جمعی از پرسنل این شرکت برگزار شد.

در این مراسم که در مسجد کارخانه برگزار شد، دکتر داریوش بذری رییس هیئت مدیره شرکت سیمان هرمزگان با اشاره به اهمیت ورزش در اماکن صنعتی گفت: ورزش کارگری در ایجاد امید به زندگی و نشاط و سلامت پرسنل نقش اساسی ایفا می کند و باعث می شود آسیبهای حین کار کاهش یابد.

وی افزود: سیمان هرمزگان با رویکرد سلامت محور و افزایش بهره وری نیروی کار، به ورزش نگاه می کند و از برگزاری رقابتهای ورزشی سالم برای افزایش نشاط در بین پرسنل استقبال می نماید.

در ادامه این مراسم از برگزیدگان رقابتهای ورزشی داخلی سیمان هرمزگان با اهدای هدایایی تجلیل شد. شایان ذکر است این رقابتها در رشته های مختلف ورزشی از جمله، تیراندازی با تفنگ بادی، دو سرعت و استقامت، فوتبال، گل کوچک، والیبال، حمل تخم مرغ با قاشق، والیبال ساحلی، شنا، تنیس روی میز، طناب کشی، فوتسال، پرتاب توپ بسکتبال و… در ایام دهه فجر سال جاری برگزار گردید.

, , , ,
تغییر زبان