بهره برداری از مخزن آب ۵۰ متر مکعبی و آغاز درختکاری پروژه جاده سلامت سیمان هرمزگان

26 اسفند, 1396

بهره برداری از مخزن آب ۵۰ متر مکعبی و آغاز درختکاری پروژه جاده سلامت سیمان هرمزگان

این مراسم با حضور مدیرکل محترم حفاظت محیط زیست استان هرمزگان، فرماندار محترم بندرخمیر، فرماندهان محترم سپاه و نیروی انتظامی بندرخمیر، ریاست محترم شورای شهرخمیر و دیگر مدیران اجرایی شهرستان در محل پروژه برگزار شد.

در این مراسم مخزن ۵۰ متر مکعبی فضای سبز حدفاصل محله لشتغان و کارخانه به بهره برداری رسید و آبگیری شد؛ درادامه این مراسم پنجاه اصله نهال از نوع کهور، چوج و… در مسیر جاده سلامت کاشته شد.

در این آیین، دکتر باشتی مدیر عامل سیمان هرمزگان اظهار داشت: جهت رفاه و سلامتی پرسنل کارخانه، همشهریان خمیر و تعهدی که نسبت به شهروندان داریم و جهت جبران زحمات این مردم مهربان یک طرح خوب و خاص را آغاز کردیم که هفته قبل شروع احداث جاده سلامت بود و امروز با حضور مسئولین درختکاری این پروژه انجام خواهد شد.

ایشان ضمن اشاره به دومرحله ای بودن فاز اجرائی این پروژه اظهار داشت: پروژه جاده سلامت دارای دو مسیر پیاده روی و دوچرخه سواری می باشد و فاز دوم این پروژه از کارخانه به بوستان خانواده سیمان هرمزگان متصل میشود .

مدیر عامل سیمان هرمزگان تصریح کرد: در حاشیه این جاده و طبق برنامه های آتی پیش بینی روشنایی این جاده در دستور کار قرار خواهد گرفت که مردم خوب لشتغان و خمیر بتوانند به صورت ۲۴ ساعته و در هر چهارفصل سال از این مسیر جهت ورزش استفاده کنند.

دکتر باشتی مدیر عامل سیمان هرمزگان اظهار داشت: انشالله طبق برنامه سال آینده هر هفته پرسنل واحدهای مختلف شرکت جهت درختکاری این جاده اقدام خواهند نمود تا هرچه زودتر درختکاری این پروژه به اتمام برسد.

محمد ملایی فرماندار شهرستان خمیر نیز ضمن قدردانی از نگاه ویژه مدیر عامل سیمان هرمزگان نسبت به شهروندان خمیری گفت: کار بسیار بزرگی درحال انجام است و امیدوارم مردم بتوانند از این خدماتی که سیمان هرمزگان به مردم شریف خمیر ارائه می دهد استفاده کنند.

در ادامه دکتر وفادار مدیر کل حفاظت محیط زیست استان هرمزگان ضمن قدردانی از حضور مسئولین دراین مراسم گفت: شرکت سیمان هرمزگان فعالیتهای خوبی در حوزه فضای سبز انجام داده است و که یکی از این فعالیتها احداث جاده سلامت و ساخت مخزن آب جهت آبیاری فضای سبز این جاده سلامت بوده است.

,
تغییر زبان