12 دی, 1397

باغ کوشک سیمان هرمزگان با کاربری ورزشی رفاهی ، بازسازی می‌شود

بازسازی و مرمت باغ کوشک سیمان هرمزگان با دستور مدیریت عامل جدید شرکت از زمستان سال گذشته و با هدف افزایش رفاه خانواده‌های همکاران شاغل در شرکت سیمان هرمزگان و همچنین حفظ محیط زیست و توسعه فضای سبز پیرامونی کارخانه در دستور کار قرار گرفته است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‎‌الملل شرکت سیمان هرمزگان ، اعضای محترم هیئت مدیره شرکت پس از بازدید اخیر خود از باغ کوشک سیمان هرمزگان (که با نام چاه کوشک نیز شناخته می‌شود)، ضمن حمایت از این استراتژی، بر بازسازی این مجتمع ورزشی-رفاهی تاکید کردند.

بنا به دستور مدیرعامل شرکت، بوستان خانواده شرکت سیمان هرمزگان جهت رفاه حال پرسنل و خانواده‌های ایشان مرمت و بازسازی خواهد شد. ایشان همچنین در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی دستور دادند اقدامات به گونه‌ای پیش رود که کلیه شهروندان شهرستان خمیر و مسافران نیز از خدمات این مکان تفریحی-ورزشی بهره‌مند گردند.

باغ کوشک سیمان هرمزگان با کاربری ورزشی رفاهی ، بازسازی می‌شود

در حال حاضر در پروژه چاه کوشک سیمان هرمزگان ، بهسازی مسیر پیاده‌روی، پیست دوچرخه سواری و ساخت زمین بازی کودکان در دستور کار قرار گرفته و ان‌شاءالله در سال‌های آتی ایجاد زمین چندمنظوره ورزشی، زمین فوتبال، زمین تنیس خاکی و پیست کارتینگ از مهمترین اقداماتی خواهد بود که در حوزه ورزش در این مجتمع دیده شده است. هم‌اکنون پیست دوچرخه‌سواری و مسیر پیاده‌روی باغ کوشک سیمان هرمزگان آماده بهره‌برداری است و چندین دستگاه دوچرخه نیز خریداری شده و به زودی در این محل مورد استفاده قرار می‌گیرد.

از دیگر اهداف بازسازی و نوسازی چاه کوشک سیمان هرمزگان ، ایجاد فضایی امن جهت خانواده‌های پرسنل محترم شرکت و همشهریان عزیز و همچنین ایجاد فضای سبز پیرامون کارخانه در جهت حفظ پایدار محیط زیست است. از اقدامات در حال انجام در همین راستا می‌توان به ساخت کپرهای سنتی، رفع معایب سیستم روشنایی، زیباسازی محوطه و ترمیم و ایجاد فضای سبز در آن اشاره کرد.

باغ کوشک سیمان هرمزگان در زمینی به وسعت بیش از 10 هکتار در 14 کیلومتری غرب شهرستان بندرخمیر در جاده بندرلنگه واقع شده است.

, , , , , , ,
تغییر زبان