1 آذر, 1399

بازدید مدیر کل کار،تعاون و رفاه اجتماعی استان از کارخانه سیمان هرمزگان

مدیر کل کار،تعاون و رفاه اجتماعی استان هرمزگان با همراهی معاونان و کارشناسان ارشد ذیربط آن دستگاه، از کارخانه سیمان هرمزگان بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سیمان هرمزگان، در این بازدید که دکتر مهدی باشتی مدیر عامل، زاید ملایی عضو هیئت مدیره و جمعی از مدیران شرکت سیمان هرمزگان حضور داشتند، هادی ابراهیمی مدیر کل کار،تعاون و رفاه اجتماعی استان هرمزگان ضمن قدردانی از فعالیتهای این شرکت درراستای عمل به مسئولیتهای اجتماعی در شهرستان بندرخمیر گفت: سیمان هرمزگان یکی از صنایع مهم و تاثیرگذار در غرب استان می باشد که تاثیر بسزایی در توسعه منطقه داشته است.

در حاشیه این بازدید شرایط بازنشستگی پرسنل با توجه به قانون مشاغل سخت و زیان آور و شمول آن در مورد پرسنل شرکت سیمان هرمزگان نیز توسط مدیرعامل شرکت مطرح شد که مدیرکل محترم کار رفاه و تامین اجتماعی استان با توجه به شرایط کاری کارخانه، دستور مساعدت برای همکاری با رعایت قانون را صادر کرد.
شایان ذکر است، مدیر کل کار،تعاون و رفاه اجتماعی استان هرمزگان با همراهی معاونان و کارشناسان ارشد ذیربط آن دستگاه، از بخشهای مختلف کارخانه اعم از خط تولید،بارگیر خانه،درمانگاه و… بازدید کردند.

 

بازدید مدیرکل کار، تعاون

 

بازدید مدیرکل کار، تعاون

, , , , , ,
تغییر زبان