10 بهمن, 1397

رتبه سوم شرکت سیمان هرمزگان در بین 100 شرکت برتر ایران

شرکت سیمان هرمزگان، براساس آخرین رتبه بندی 100 شرکت برتر ایران ، به رتبه سوم از لحاظ میزان فروش و صادرات در صنعت سیمان کشور دست یافت.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سیمان هرمزگان، در مراسمی که از سوی سازمان مدیریت صنعتی ایران برگزار شد، ۵۰۰ شرکت برتر و بزرگ ایران در بیست و یکمین سال رتبه بندی شرکت‌ها معرفی شدند. بر اساس اعلام این سازمان، شرکت سیمان هرمزگان در رده سوم بهترین شرکت های تولیدکننده سیمان از نظر میزان فروش و درآمد قرار گرفت.

همچنین بر اساس آخرین رتبه بندی 500 شرکت برتر ایران ، شرکت سیمان هرمزگان به رتبه نهم از صد شرکت سوم در سال 1397 دست یافت.

آن گونه که از گزارش حسابرسی صورت‌های مالی شرکت سیمان هرمزگان در سال مالی منتهی به 30 آبان 97 مشخص است، عملکرد این شرکت برای سال مالی منتھی به تاریخ مزبور، در تمام جنبه‌ھای بااھمیت، به «نحو مطلوب» بوده است؛ عملکردی که تاثیر به‌سزایی در قرارگرفتن سیمان هرمزگان در رده بالای 100 شرکت برتر ایران در حوزه تولید سیمان دارد.

رتبه سوم شرکت سیمان هرمزگان در بین 100 شرکت برتر ایران

شایان ذکر است، در رتبه‌بندی شرکت‌ها، علاوه‌ بر شاخص « میزان فروش » ، ۳۲ شاخص دیگر نیز سنجیده می‌شود. با توجه به عمومیت فهرست شرکت‌های برتر ایران و وجود انواع شرکت‌هایی نظیر شرکت‌های تولیدی، خدماتی، بیمه‌ای، سرمایه‌گذاری و بانک‌ها در این رتبه‌بندی، جایگاه سیمان هرمزگان نشان از پیشرفت این شرکت در یک سال گذشته دارد.

,
تغییر زبان