11 خرداد, 1397

پیام مدیرعامل شرکت سیمان هرمزگان به مناسبت برگزاری انتخابات شورای اسلامی کار

همکاران گرانقدرم جناب آقایان موسی غدیری، محمدامین اوبندی زاده، حسین ساحلی زادگان، عثمان کوهرو، اسداله بدرود و علی طاهری مسجد

با سلام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه ضیافت الهی و تبریک و تهنیت به مناسبت میلاد پر از نور کریم اهل بیت امام حسن مجتبی (ع)، انتخاب شایسته شما را به عنوان اعضای اصلی و علی‌البدل شورای اسلامی کار شرکت سیمان هرمزگان که با حضور پرشور پرسنل خدوم و زحمتکش این شرکت در انتخابات شورا محقق شد تبریک عرض می‌نمایم.

امید است با عنایت به وظایف و اهداف این شورا که همانا ایجاد تقویت و روحیه همدلی و همکاری مابین کارکنان و بالابردن سطح آگاهی آنان نسبت به مسائل مختلف و همچنین، پیگیری مطالبات برحق قشر کارگر و ارائه پیشنهادات سازنده به مدیران ارشد جهت ارتقای سطح رفاه کارکنان است همت ورزیده و بیش از گذشته موجبات تقویت توان روحی و جسمی نیروی انسانی به عنوان باارزش‌ترین دارایی شرکت سیمان هرمزگان فراهم آورید.

بر خود لازم دانستم از حضور پر شور کلیه پرسنل محترم شرکت که نشان از درایت آنها و اهمیت به پیشبرد اهداف سازمانی است سپاسگزاری نمایم و از سایر کاندیداهای محترم نیز که در این مهم تاثیر بسزایی داشتند مراتب تشکر را به جای آورم.

در پایان، از همه دست‌اندرکاران برنامه‌ریزی، اجرا و نظارت بر انتخابات قدردانی به عمل می‌آ‌ورم. امید است در سایه الطاف الهی و با همدلی همه همکاران بتوانیم گام‌هایی درخور مجموعه معظم شرکت سیمان هرمزگان برداریم.

ارادتمندتان؛ باشتی

, ,
تغییر زبان