پیام تبریک مدیرعامل شرکت سیمان هرمزگان به مناسبت هفته وحدت

18 مهر, 1401

پیام تبریک مدیرعامل شرکت سیمان هرمزگان به مناسبت هفته وحدت

دکتر آقا بیگی،  مدیر عامل شرکت سیمان هرمزگان در پیامی فرارسیدن هفته وحدت، سالروز ولادت با سعادت حضرت محمد مصطفی (ص) و امام جعفر صادق(ع) را تبریک گفت.

 

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت سیمان هرمزگان، مهدی آقا بیگی، مدیر عامل شرکت سیمان هرمزگان در پیامی فرارسیدن هفته وحدت، سالروز ولادت با سعادت حضرت محمد مصطفی (ص) و امام جعفر صادق(ع) را تبریک گفت.
متن پیام بدین شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
«وَاعْتَصِمُوا بِحَبْلِ اللَّهِ جَمِیعًا وَلَا تَفَرَّقُوا»
با کمال شعف و شادمانی میلاد فرخنده پیامبر مهربانی و اخلاق، حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی(ص) و حضرت امام جعفر صادق(ع)،و فرارسیدن هفته وحدت را به تمامی سهامداران گرامی ، مشتریان عزیز و همکاران ارزش آفرینم در شرکت سیمان هرمزگان تبریک و شادباش عرض می کنم.
هفته وحدت که الهام بخش، روح پرور، دل انگیز و زداینده کینه ها و فرصت درس آموزی از کلاس معلم بشریت، حضرت ختمی مرتبت(ص) است چهره جهان را دگرگون ساخت و شرک ها و نفاق ها را به یکرنگی مبدل نمود.
ماه ربیع الاول یادآور فرخنده میلاد رسول و پیامبر صلح و دوستی و مهربانی حضرت محمد مصطفی (ص) است، که همانا اسوه حسنه و مبلّغ توحید ناب برای پیروان راستین و حقیقی دین و مکتب انسان ساز اسلام است.
اینجانب میلاد با سعادت عصاره نبوت و ختمی مرتبت، پیام آور عزت، رحمت و سعادت بشر، حضرت محمد مصطفی (ص) و ولادت ششمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت امام جعفر صادق (ع) را به  همکاران گرامیم در شرکت سیمان هرمزگان تبریک و تهنیت عرض می نمایم. وامیدوارم برادران و خواهران اهل تشیع و تسنن همچون همیشه با نهایت وفاق و همدلی در سایه تعالیم دین مبین اسلام، در راه تعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران قدم برداشته و شاهد سربلندی روزافزون دین مبین اسلام در تمامی گستره ی گیتی باشیم.
ان شاءالله.
         مهدی آقا بیگی
مدیر عامل و عضو هیئت مدیره
تغییر زبان