پایان جشنواره ورزشی دهه فجر شرکت سیمان هرمزگان

7 اسفند, 1396

پایان جشنواره ورزشی دهه فجر شرکت سیمان هرمزگان

به مناسبت سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، مسابقات ورزشی در سیزده رشته ورزشی برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سیمان هرمزگان این مسابقات در رشته های دو میدانی ،تیراندازی با تفنگ بادی ،طناب کشی،پرتاب پنالتی بسکتبال،دارت،شنا،تنیس روی میز،پرش جفت پا،شطرنج،تیرو کمان،والیبال سالنی،فوتبال گل فنی و فوتبال چمنی و با حضور حدود ۳۰۰نفر از پرسنل در محل زمینهای ورزشی کارخانه برگزار گردید:

در رشته والیبال سالنی که با حضور ۴تیم از پرسنل شرکت برگزارگردیده بود تیم آقای بازگیر اول تیم آقای قرنجکی دوم و تیم آقای پالاش سوم شدند.

همچنین در رشته فوتبال چمنی که با حضور ۴تیم برگزار شد پس از شش بازی جذاب تیمهای اداری ،واحد برق ،واحد تولید به ترتیب بر سکوی اول تا سوم ایستادند.در رشته گل فنی نیز که با حضور ۶تیم سه نفره در ۱۰ بازی انجام شد تیمهای تب ۹۶(تولید و برق)،انبار وفیلتراسیون بر سکوی اول تا سوم ایستادند.

در رشته شطرنج نیز که با حضور هشت شرکت کننده صورت گرفت در پایان مسابقات آقای جهانگیر گودرزی اول ،آقای عبدالرضا مجیدی دوم وآقای مسلم جاشویی مقام سوم را از آن خود کردند.

در رشته جذاب تنیس روی میز هشت ورزشکار به مصاف هم رفتند که در پایان آقایان اسماعیل ویسی ،شایان بلوکی ، ابراهیم علیپور به ترتیب مقام های اول تا سوم را از آن خود کردند .

در رشته طناب کشی تیم انتظامات با ترکیب آقایان ابراهیم دربه ،حسین هاشمی ،امین سفاری،سیف الله نیکخو و ایوب حق گو توانستند مقام اول را کسب کنند وتیم انبار مرکزی با حضورآقایان مرتضی اسماعیلی،ماشالله پورمندیان،حسین دستجردی،اسدالله بدرود و مجید حسین نژاد بر سکوی دوم ایستادند همچنین مقام سوم این رشته به تیم بارگیرخانه، آقایان رضا جاهدی،عثمان روانبخش،محسن کریمی،علی حسن پوری وحسن دستجردی رسید.

در ادامه جشنواره ورزشی دهه مبارک فجر در رشته دو میدانی(استقامت) که در سه رده سنی برگزار شد در رده اول متولدین سال ۱۳۵۹ به بالا آقایان محمد گنایی فر،میلاد کریمی و رسول کریمی در جایگاه اول تا سوم این مسابقات ایستادند.در رده دوم متولدین ۱۳۵۱تا۱۳۵۸ آقایان حسین بازگیر ، احمد درخشنده و احمد صالحی مقام اول تا سوم را از آن خود نمودند. در رده سوم متولدین ۱۳۵۰ به پایین آقایان حسین ساحلی زادگان ،کامران رنجبر،حسین دستجردی بر سکوی اول تا سوم ایستادند.

همچنین در رشته دو میدانی (سرعت)متولدین ۱۳۵۰ تا ۱۳۵۸ آقایان اسدالله بدرود به مقام اول ،حسین محمودی مقام دوم،ماشالله پور مندیان مقام سوم را کسب نمودند .همچنین در رده سنی متولدین ۱۳۵۹ به بالا آقایان فرشاد بازماندگان ،صالح ساحلی زادگان و مسعود پرنیان مقام اول تا سوم را از آن خود کردند.

در رشته پرش جفت پا، آقایان حسین بازگیر ،یوسف شاهسونی و علی ساحلی زادگان به ترتیب بر سکوهای اول تا سوم ایستادند.

در رشته تیراندازی با تفنگ بادی نیز آقایان فرید غیبی اول محمد بازماندگان دوم و مجتبی جلالی مقام سوم را نصیب خود کردند.

در پرتاب پنالتی بسکتبال آقایان آرمان منصوری ،صمد خسروی و علی زیر کوهی مقام اول تا سوم را کسب نمودند .

در ادامه این بازی ها ودر مسابقات دارت آقایان محمد شریفی ،جواد زارعپور و کامران رنجبر مقام اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

شایان ذکر است این جشنواره با حمایت مدیریت محترم عامل جناب آقای دکتر باشتی و مهندس طباطبایی مدیر محترم کارخانه وهمت و تلاش واحد ورزش و تفریحات سالم کارخانه آقای سید اسماعیل میر حسینی و یزدان شهبازی و با زحمات سایر عوامل اجرایی این مسابقات آقایان اسدالله بدرود ،عبدالمجید عقیلی،شعیب جاشویی،رضا ساحلی زادگان،سعدی احمدی،مرتضی اسماعیلی ،امیر پالاش ،محمد درغال و احمد دانایی فر برگزار گردید.

, ,
SWITCH THE LANGUAGE