26 آذر, 1397

همكاري صميمانه بين پرسنل شرکت سيمان هرمزگان ، از ویژگی های بارز این شرکت است

متن کامل مصاحبه با آقای محمد دریا از پرسنل شرکت سيمان هرمزگان ، که در فصلنامه داخلی شماره 20 سیمان هرمزگان به چاپ رسیده است.

محمد دریا متولد 1/2/52 در شهرستان رویدر دارای 4 فرزند 3 دختر و یک پسر با مدرک تحصیلی کارشناسی شیمی محض حدود 21 سال سابقه کار در مجموعه بزرگ سیمان هرمزگان، از شروع کار، اپراتور سکوی کوره بودم تا سال 94، بعد درآسیاب سیمان بعنوان سرپرست انجام وظیفه کرده‌ام و از سال 96 تاکنون بعنوان معاونت شیفت تولید، خدمت می کنم.

از کار کردن در سیمان هرمزگان راضی هستید؟

به لطف خدا راضيم. کار کردن باعث سرزندگی و سلامت افراد می شود و بنده در این موضوع مستثنی نیستم و با وجدان و احساس مسئولیت بالا کار خود را بخوبی انجام می دهم.

این مجموعه چه ویژگیهایی دارد که در شما احساس رضایت ایجاد کرده است؟

همكاري صميمانه اي كه بين پرسنل شرکت سيمان هرمزگان وجود دارد و پرداخت به موقع حقوق و دستمزد و توجه مدیریت و شخص دکتر باشتی به پرسنل، ویژگی خوب مجموعه است.

دوستان و همکارانتون که خیلی با هم صمیمی هستید چه کسانی هستند؟

با توجه به كار در قسمت هاي مختلف تقريبا با تمام پرسنل شرکت سيمان هرمزگان صميمي هستم اما بيشتر با آقايان مسعود زادگل، زمان ملايي، ايوب حقگو، مهندس موسوي و…

با همکارانتون خارج از محل کار هم ارتباط دارید ؟ مثلا رفت و آمد خانوادگی؟

بله،با آقاي زادگل و ملايي رفت وآمد خانوادگي داريم.

با توجه به فضای خاص صنعت و تولید شما و همکارانتان چه کارهایی انجام می دهید تا فضای کار صمیمی تر و گرم تر شود؟

مهمترين عنصر در كارهاي جمعي همكاري و احترام ميباشد كه اگر حفظ شود، رضايت همه را در بر خواهد داشت و این احترام گذاشتن به همدیگر باعث شده تا جو بین پرسنل صمیمی باشد و این در خصوص تمام واحدها صادق است.

آیا به همکاری و هماهنگی و کار تیمی علاقمندید؟

مطمئناً بدون انجام کار تیمی و همکاری خیلی از فعالیتها درست و به موقع انجام نمی شود  و در هر کاری نیاز به همکاری و همفکری وجود دارد.

چه اهدافی را برای کارتان دنبال می کنید؟

خب مسلماً همه افرادی که شاغل هستند در انجام کار اهداف متفاوتی دارند. هدف کلی من رسیدن به کمال و ایجاد تفکر و افزودن بر دانش و یادگیری بیشتر است؛ چون حضور در سیستم باعث می‌شود افراد تلاش کنند تا به مدارج عالی دست پیدا کنند.

برای پیشبرد اهداف کارخانه و همچنین رضایت بیشتر همکاران به نظرتان چه اقدامی باید صورت بگیرد. پیشنهاد دهید؟

 به‌روز كردن دستگاهها، تعميرات ونگهداري به موقع و استخدام نيروهاي جوان، انگيزه دادن به پرسنل کارخانه و پیمانکار.

اگر قرار باشد یک سوال از مدیرعامل محترم سیمان هرمزگان داشته باشید، آن سوال چیست؟

با توجه به وضعيت اقتصادي امروز، چه برنامه هايي براي فروش  و بهتر شدن وضع معيشتي پرسنل دارید؟

صحبت پایانی:

از آقای مهندس کیان ارثی عزیز که مشوقم در ادامه تحصیل بود و همکاران عزیزم​ در کوره ۲ که با زحمات بیشتر جای خالی‌ام را در زمان تحصیل پوشش دادند و آقای مهندس مهدی گودرزی و… که در پیشرفت کاریم واقعاً زحمت کشیدند کمال تشکر را دارم.

, , , , ,
تغییر زبان