8 تیر, 1400

حضور فعال شرکت سیمان هرمزگان در همایش نوآوران امید

اولین همایش نوآوران امید به منظور تجلیل از تلاشهای بی وقفه نخبگان و سرآمدان شرکتهای تابعه شرکت گروه مدیریت سرمایه گذاری امید برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سیمان هرمزگان، اولین همایش نوآوران امید به منظور تجلیل از تلاشهای بی وقفه نخبگان و سرآمدان شرکتهای تابعه شرکت گروه مدیریت سرمایه گذاری امید برگزار شد و در آن، نمایندگان شرکتهای تابعه که دارای دستاوردهای شایان توجه در عرصه داخلی سازی قطعات، تجهیزات و ماشین آلات خطوط تولیدی بودند، نقطه نظرات و دیدگاههای خود را با دکتر حسین مدرس خیابانی، مدیرعامل گروه سرمایه گذاری امید در میان گذاشتند.

نوآوران

دکتر حسین مدرس خیابانی، مدیرعامل گروه سرمایه گذاری امید در این همایش با اشاره به اهمیت توجه به نوآوری در صنعت، گفت: امروز داراییهای امید، نخبگان و نوآورانی هستند که باتلاش خود توانسته اند در مسیر داخلی سازی تجهیزات و قطعات خطوط تولیدی و کاهش هزینه های تولید گام بردارند. وی افزود: در این راستا معاونت سرمایه گذاری شرکت گروه مدیریت سرمایه گذاری امید مأموریت یافته تا با راه اندازی مرکز نوآوری و شکوفایی، زمینه را برای حضور پررنگتر نوآوران و نخبگان شرکت امید و همکاری با شرکتهای دانش بنیان فراهم نموده و به واسطه آن، فرصت حضور و فعالیت هر چه پررنگتر فعالان عرصه داخلی سازی برای بومی سازی قطعات و ماشین آلات در خطوط تولیدی شرکتهای تابعه را فراهم آورد.

لازم به ذکر است که برای شرکت در این همایش آقایان حسن نیک‌پی، امین آشوری زاده، پژمان درویش خاکی و مسعود الطافی از سوی شرکت سیمان هرمزگان معرفی شدند و در نهایت شرکت گروه مدیریت سرمایه گذاری امید، مهندس پژمان درویش خاکی را به نمایندگی از نوآوران شرکت سیمان هرمزگان برای حضور در این همایش دعوت کرد.

, ,
تغییر زبان