27 بهمن, 1397

حضور سیمان هرمزگان در دهمین نمایشگاه بین المللی قیر، آسفالت، سیمان، بتن، عایق ها و ماشین آلات وابسته

شرکت سیمان هرمزگان در دهمین نمایشگاه بین المللی قیر، آسفالت، سیمان، بتن، عایق ها و ماشین آلات وابسته در تهران حضور یافت.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سیمان هرمزگان، دهمین نمایشگاه بین المللی قیر، آسفالت، ­ سیمان، ­ بتن، ­ عایق‌ها و ماشین آلات وابسته، با حضور بیش از 155 شرکت داخلی و خارجی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار شد.
شرکت سیمان هرمزگان نیز با هدف معرفی دستاوردها و پتانسیل های خود و تعامل دو سویه با سرمایه گذاران و همچنین گسترش مناسبات اقتصادی و تجاری جهت جذب مشتریان جدید، افزایش میزان صادرات، و همچنین تعامل با شرکت های تامین کننده قطعات و خدمات تخصصی، در این رویداد مهم شرکت کرد.
در حاشیه نمایشگاه بین المللی قیر، آسفالت، سیمان جلسات مختلفی با حضور تیم اقتصادی و بازرگانی شرکت سیمان هرمزگان با سرمایه گذاران و شرکت کنندگان داخلی و خارجی و با هدف معرفی فعالیتهای شرکت برگزار شد.

نمایشگاه بین المللی قیر، آسفالت، سیمان از ۲۳ تا ۲۶ بهمن در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار شد و با توجه به صادرات قابل توجه قیر و سیمان کشور، ​­­ هیئت‌هایی از بازرگانان کشور‌های همسایه و کشور‌های سی آی اس و کشور‌های آفریقایی در این نمایشگاه حضور یافتند.

نمایشگاه بین المللی

حضور مستمر معاونان و پرسنل شرکت در غرفه اختصاصی سیمان هرمزگان

نمایشگاه بین المللی قیر، آسفالت، سیمان

انجام مذاکرات تخصصی در غرفه اختصاص سیمان هرمزگان

نمایشگاه بین المللی قیر، آسفالت، سیمان و

تندیس ویژه دهمین نمایشگاه بین المللی قیر، آسفالت، سیمان، ­بتن، عایق‌ها و ماشین آلات وابسته

, ,
تغییر زبان