22 تیر, 1400

اهدای نشان لیاقت و ارزش آفرین ملی برای سومین سال پیاپی در جشنواره ملی حاتم به شرکت سیمان هرمزگان

شرکت سیمان هرمزگان نشان لیاقت و ارزش آفرین ملی را برای سومین سال پیاپی در جشنواره ملی حاتم (حمایت از تولید ملی) دریافت کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سیمان هرمزگان، هشتمین گردهمايی بزرگ مسئولان دولت و مديران بنگاه هاي برتر اقتصاد ايران و سومین جشنواره حمايت از توليد ملی حاتم با حضور معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صمت، تولید کنندگان و صادر کنندگان برتر، فعالان بخش خصوصی و نمایندگان دستگاه‌های اجرایی مرتبط در سالن همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برگزار شد.

برات قبادیان معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صمت که ریاست کمیته علمی سومین جشنواره ملی حاتم (حمایت از تولید ملی) را بر عهده داشت، در سخنان کوتاهی ضمن تشکر از کسانی که در گردهمایی حضور داشتند، گفت: تولید در کشور و سطح ملی خودبه‌خود شکل نمی‌گیرد. تولید عناصری همچون سرمایه، برنامه، نیروی کار و مواد اولیه می‌خواهد و تا این عوامل نباشد تولید شکل نمی‌گیرند.
وی افزود: سرمایه‌گذار جایی سرمایه‌گذاری می‌کند که سود بیشتری داشته باشد. تولید ملی دو بخش دارد یکی سیاست‌گذاری‌های داخلی و دیگری خارجی است و زمانی که کالایی را در داخل تولید می‌کنید باید به‌گونه‌ای سیاست‌گذاری شود که کالای وارداتی به‌صرفه‌تر نباشد تا وارد کشور شود.

در جشنواره ملی حاتم ، عملکرد شرکت ها و بنگاه های اقتصادی ایران در 15 محور مورد ارزیابی قرار گرفت که بر همین اساس شرکت سیمان هرمزگان به نشان لیاقت و ارزش آفرین ملی برای سومین سال پیاپی دست یافت.

شایان ذکر است که در مراسم اختتامیه این جشنواره، انسیه یاراحمدی رییس سفارشات خارجی شرکت سیمان هرمزگان به نمایندگی از دکتر مهدی باشتی مدیر عامل شرکت، تندیس جشنواره ملی حاتم را دریافت کرد.

جشنواره حاتم

, , , ,
تغییر زبان