اعطای نشان لیاقت مدیریت ایران به مدیرعامل شرکت سیمان هرمزگان

28 اسفند, 1400

اعطای نشان لیاقت مدیریت ایران به مدیرعامل شرکت سیمان هرمزگان

نشان لیاقت مدیریت ایران در جشنواره فجر مدیریت ایران به مهدی باشتی، مدیرعامل شرکت سیمان هرمزگان اهدا شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سیمان هرمزگان، جشنواره فجر مدیریت ایران با رویکرد تبیین نظام مدیریتی شایسته‌سالار در قرن جدید در دو بخش خصوصی و دولتی به همت وزارت صنعت، معدن و تجارت ۱۶ اسفند در سالن همایش‌های صداوسیما برگزار شد.

ذر این آیین تندیس نشان لیاقت مدیریت برگزیده جشنواره به دکتر مهدی باشتی، مدیرعامل شرکت سیمان هرمزگان اهدا شد که دکتر امیر سجده ای معاون بازرگانی و توسعه بازار این شرکت به نمایندگی از مدیرعامل تندیس را دریافت کرد.

این رویداد ملی در نظر دارد فرصتی فراهم آورد تا اندیشمندان علم مدیریت در کنار سکان‌داران بنگاه‌های برتر اقتصادی کشور در دو بخش خصوصی و عمومی آخرین دستاوردهای جهان در توسعه و مدیریت را با تجارب به‌روز مختصات اقتصادی ایران به اشتراک گذارند و آمیزه‌ای درخور از تجربیات ملی برای آگاهی نسل‌های آینده کسب‌وکار کشور پدید آورند.

از مهم‌ترین اهداف این جشنواره رونمایی و معرفی اولین جایزه ملی مدیریت ایران به عنوان محرکی برای فعالان اقتصادی کشور است تا تلاش کنند با ارائه راهکارها و پیشنهادهای عملیاتی و راهبردی به مسئولان و فعالان اقتصادی و صنعتی در ترسیم نقشه راه توسعه پایدار ملی اهتمام ورزند.

 

نشان لیاقت

نشان لیاقت

نشان لیاقت

, , , , , ,
تغییر زبان