22 دی, 1397

اهدای نشان لیاقت و ارزش آفرین ملی در جشنواره ملی حاتم به شرکت سیمان هرمزگان

شرکت سیمان هرمزگان نشان لیاقت و ارزش آفرین ملی را در جشنواره ملی حاتم ( حمایت از تولید ملی ) از وزیر صنعت، معدن و تجارت دریافت کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سیمان هرمزگان ، ششمين گردهمايی بزرگ مسئولين دولت و مديران بنگاه هاي برتر اقتصادی ايران، در قالب جشنواره ملی حاتم (حمایت از تولید ملی)، با حضور دكتر رضا رحمانی وزير صنعت، معدن و تجارت، دكتر احمد تویسرکانی راوری معاون قوه قضاییه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، جمشید انصاری معاون رییس جمهور و رییس سازمان اداری و استخدامی کشور، بهروز نعمتی سخنگوي هيئت رئيسه مجلس شورای اسلامی، جمعی از مديران، فعالان عرصه صنعت و اقتصاد و اصحاب رسانه، در سالن همايشهای بين المللی صدا و سيما برگزار گرديد.

در جشنواره ملی حاتم ، عملکرد شرکت ها و بنگاه های اقتصادی ایران در 15 محور مورد ارزیابی قرار گرفت که بر همین اساس شرکت سیمان هرمزگان به نشان لیاقت و ارزش آفرین ملی دست یافت.

شایان ذکر است که در مراسم اختتامیه این جشنواره، دکتر امیر سجده ای معاون بازرگانی و توسعه بازار شرکت سیمان هرمزگان به نمایندگی از دکتر باشتی مدیر عامل شرکت، تندیس جشنواره ملی حاتم را از دست معاون رییس جمهور و وزیر صنعت، معدن و تجارت دریافت کرد.

اهدای نشان لیاقت و ارزش آفرین ملی در جشنواره ملی حاتم به شرکت سیمان هرمزگان

, , ,
تغییر زبان