29 مهر, 1397

موکب اربعین بندر خمیر با مشارکت سیمان هرمزگان ، آماده خدمت به زائران کربلای حسینی

موکب اربعین بندر خمیر با مشارکت شرکت سیمان هرمزگان و به همت کارکنان این شرکت، برای ارائه خدمات به زائران حرم حضرت امام حسین (ع) راه اندازی شد.

 به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت سیمان هرمزگان، موکب اربعین بندر خمیر از روز چهارشنبه 25 مهر کار خود را برای خدمات رسانی به عاشقان اباعبداله الحسین(ع) آغاز کرده و تا روز اربعین حسینی با پخش اقلام فرهنگی و پذیرایی از مهمانان حسینی به کار خود ادامه می دهد.

محمد باقر لشتغانی دبیر ستاد اربعین شهرستان بندرخمیر در این باره گفت: تردد 12 هزار نفر زائر از شهرستان بندرخمیر، متصدیان خدمت رسانی را بر آن داشت تا سازماندهی بیشتری برای خدمات دهی به زائران انجام شود، که در این راستا خدمات دهی به صورت برنامه ریزی شده با حضور خودجوش مردم انجام شد.

شایان ذکر است شرکت سیمان هرمزگان در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی و حفظ و اشاعه معارف اهل بیت (ع)، در برپایی موکب اربعین حسینی در شهرستان بندر خمیر و تامین اقلام فرهنگی و پذیرایی از زوار حسینی مشارکت دارد.

پس از برپایی موکب اربعین در بندر خمیر، دکتر باشتی مدیرعامل شرکت سیمان هرمزگان به همراه حجت‌الاسلام والمسلمین صفایی حائری امام جمعه محترم شهرستان از این موکب بازدید کردند. در این بازدید، دکتر مهدی باشتی از کلیه دست‌اندرکاران برپایی این موکب قدردانی نمودند.

موکب اربعین بندر خمیر با مشارکت شرکت سیمان هرمزگان

, , , ,
تغییر زبان