15 دی, 1397

بازدید مدیرعامل و رییس هیئت مدیره گروه سرمایه گذاری امید از کارخانه سیمان هرمزگان

مدیرعامل و رییس هیئت مدیره گروه سرمایه گذاری امید در سفری به بندر خمیر ، از کارخانه و پروژه آب شیرین کن شرکت سیمان هرمزگان بازدید کردند.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سیمان هرمزگان ، دکتر حسنعلی قنبری مدیرعامل محترم و دکتر بهزاد شیری رییس محترم هیئت مدیره گروه سرمایه گذاری امید ، در سفر یک روزه خود از بخش های مختلف کارخانه سیمان هرمزگان بازدید کردند.

در ابتدای این بازدید یک روزه، مدیران ارشد شرکت سرمایه گذاری امید ضمن حضور در سایت پروژه آب شیرین کن سیمان هرمزگان ، از نزدیک با اقدامات انجام شده در این طرح و پیشرفت فیزیکی آن آشنا شدند. در ادامه نیز با مراجعه به محل کارخانه سیمان هرمزگان ، فرایند کلی تولید سیمان در این کارخانه را مورد بررسی و ارزیابی قرار دادند.

بازدید مدیرعامل و رییس هیئت مدیره گروه سرمایه گذاری امید از کارخانه سیمان هرمزگان

اتاق کنترل (CCR) کارخانه سیمان هرمزگان

با توجه به همزمانی این سفر با انجام تعمیرات اساسی خط 2 سیمان هرمزگان ، مدیرعامل محترم و عضو محترم هیات مدیره شرکت گروه سرمایه گذاری امید ضمن بازدید از خط 2 کارخانه، در جریان روند تعمیرات قرار گرفتند و از زحمات دکتر باشتی مدیرعامل و کلیه پرسنل مجموعه سیمان هرمزگان قدردانی نمودند. در پایان نیز شام کاری با حضور مدیران و معاونین شرکت در محل مهمانسرای سیمان هرمزگان صرف شد.

, , , , , ,
تغییر زبان