12 خرداد, 1400

قدردانی از کارگران نمونه شرکت سیمان هرمزگان

آیین قدردانی از کارگران نمونه شرکت سیمان هرمزگان به دلیل شیوع ویروس کرونا توسط مدیران واحد های مربوطه در هر بخش برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سیمان هرمزگان، امسال نیز همانند سال قبل، آیین تجلیل برای همه کارگران نمونه به دلیل شیوع ویروس کرونا برگزار نشد و به صورت نمادین از ۱۲ نفر از کارگران نمونه که به اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی معرفی شده اند توسط معاون اجرایی و مدیر اداری شرکت سیمان هرمزگان قدردانی شد.

معاون اجرایی شرکت سیمان هرمزگان ضمن گرامیداشت مقام کارگر، تمامی کارگران کارخانه را نمونه خواند و از تلاش های آنها تقدیر نمود.

منصور اکبری تاخیر در تجلیل از کارگران نمونه را فرایند تعمیرات اساسی شرکت سیمان هرمزگان عنوان کرد و گفت: در این‌چند روز شاهد تلاش پرسنل شرکت سیمان هرمزگان برای عملیات تعمیرات اساسی در گرمای طاقت فرسای بندرخمیر هستیم، که به این عزیزان خدا قوت میگوییم.

معاون اجرایی شرکت سیمان هرمزگان وجود کارخانه را مایه برکت برای منطقه خواند و گفت: طبق فرموده مقام معظم رهبری حیات یک ملت مرهون کار و کارگر است.

در ادامه این آیین از ۱۲ نفر کارگر نمونه‌ای که به اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی معرفی شده اند به رسم یادبود و با اهدای لوح و هدیه قدردانی شد.

قدردانی

قدردانیقدردانیقدردانی

قدردانی

قدردانی

, , , ,
تغییر زبان