فاز جدید مقاوم سازی ساختمانی خط تولید یک و دو سیمان هرمزگان عملیاتی شد

17 تیر, 1397

فاز جدید مقاوم سازی ساختمانی خط تولید یک و دو سیمان هرمزگان عملیاتی شد

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سیمان هرمزگان و به نقل از مهندس برات زارع رئیس واحد ساختمانی شرکت پروژه مقاوم سازی و ترمیم سازه های اسیب دیده خط تولید کارخانه سیمان هرمزگان که فازهای یک و دو آن در  سالهای  ۹۲ الی95 با متراژی معادل هزارو چهارصد متر مربع و  هزینه ای بالغ بر چهار میلیارد و پانصد میلیون ریال انجام گرفته بود ، در سال جاری وارد فاز تازه ای شده است.

 

به گفته مهندس زارع بعد از حضور دکتر باشتی به عنوان مدیر عامل جدید شرکت و اشراف وی به این گونه مشکلات، و  با توجه به وجود نقاط بحرانی و  پر خطری که میتواند منجر به توقف عملیات  تولید گردد ، دستور ویژه ای جهت ترمیم و مقاوم سازی ساختمانهای خط تولید از سوی ایشان داده شد که پس از برسی های کارشناسی، پری هیترهای هر دو خط در طرازهای مختلف در اولویت شروع عملیات قرار گرفت.

فاز جدید پروژه مقاوم سازی مقاوم سازی شامل تعمیر، تخریب بتن های اسیب دیده، تعویض میلگردها،قالب بندی و اجرای بتن جدید با استفاده از افزودنیهای مجاز و مطابق با استانداردهای روز دنیاست.

شایان ذکر است با توجه به بازدیدها و بررسی های واحد  ساختمانی،متراژ  فاز جدید ترمیم و مقاوم سازی بالغ بر دو هزار متر مربع بوده و بر اساس پیش بینی های صورت گرفته، ظرف مدت یک سال به طول خواهدانجامید . عملیات ترمیم در حال حاضر توسط ده نفر نیروی کارگر فنی و یک نفر کارشناس اجرایی در حال اجرا است که تحت نظارت واحد ساختمانی کنترل و راهبری میگردد .

, ,
تغییر زبان