24 اسفند, 1399

غرس نهال به مناسبت هفته درختکاری در شرکت سیمان هرمزگان

به مناسبت هفته درختکاری ۱۰۰اصله نهال در فضای سبز کارخانه سیمان هرمزگان غرس شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سیمان هرمزگان، به مناسبت هفته درختکاری و با حضور مدیر کل حفاظت محیط زیست استان، مدیرعامل،اعضای هیئت مدیره، معاونان و مدیران این شرکت، ۱۰۰اصله نهال در فضای سبز محوطه کارخانه سیمان هرمزگان غرس شد.

مهندس حبیب مسیحی تازیانی مدیر کل حفاظت محیط زیست استان هرمزگان ضمن قدردانی از فعالیت های شرکت سیمان هرمزگان در حوزه مسئولیت های اجتماعی، گفت: شرکت سیمان هرمزگان همواره در حفاظت از محیط زیست و توجه به آن پیشرو بوده و در اقدامات آن محیط زیست در اولویت است.  یکی‌از کارهای خوب سیمان هرمزگان بحث فضای سبز است که از فاضلاب تسویه شده برای آن استفاده می شود و به میزان ۲۵ درصد مساحت کارخانه را فضای سبز تشکیل می دهد.
وی اظهار داشت:سیمان هرمزگان در حوزه آنلاین و طبق مشاهدات ما استانداردهای قابل قبولی دارد و با توجه به نزدیکی به شهر بندرخمیر الزاماتی اضافه بر سایر صنایع دارد که تلاش ها در حوزه مسئولیت های زیست محیطی و حمایت از سازمان های مردم نهاد محلی پیشگام بوده است.

وی ادامه داد: تولید کمپست و لجن گیری در سیمان هرمزگان در حال احداث میباشد که این یک‌تحول عظیم در فرایند تسویه خواهد بود. مهندس مسیحی تازیانی تصریح کرد: در غرب این کارخانه، فضای سبزی به مساحت 10هکتار  احداث شده که قابل تقدیر است.

شایان ذکر است درختان کاشته شده روز گذشته سیمان هرمزگان با توجه به اقلیم منطقه از درختان نخل، کهور محلی، گل ابریشم و… انتخاب شدند.

 

, , , ,
تغییر زبان