26 آذر, 1397

عملیات بتن ریزی جاده سلامت ، توسط سیمان هرمزگان آغاز شد

عملیات بتن ریزی جاده سلامت شهرستان بندر خمیر به طول 4 کیلومتر، توسط شرکت سیمان هرمزگان آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سیمان هرمزگان ، پس از آغاز عملیات نصب پایه‌های روشنایی و حفر کانال‌های کابل، بتن ریزی جاده سلامت بندرخمیر نیز عملیاتی شد.

سید حسن حسینی معاون اجرایی شرکت سیمان هرمزگان در این زمینه گفت: احداث جاده سلامت از فعالیتهای شرکت سیمان هرمزگان در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی است که جهت رفاه حال شهروندان در بندر خمیر  در حال انجام است. طول این جاده 4 کیلومتر از خروجی غربی شهر تا کارخانه سیمان هرمزگان است که به زودی به سیستم روشنایی نیز مجهز خواهد شد.

وی عملیات اجرایی پروژه را موفق و طبق برنامه‌ی از پیش تعیین شده ارزیابی و خاطرنشان کرد: در حال حاضر عملیات بتن ریزی جاده سلامت آغاز شده و پیش بینی می شود ظرف 40 روز آینده، حدود 12 هزار مترمربع بتن ریزی انجام شود.

معاون اجرایی شرکت سیمان هرمزگان با اشاره به نوع سیمان استفاده شده در این پروژه گفت: در عملیات بتن ریزی جاده سلامت ، در راستای مدیریت مصرف، از سیمان پرتلند ضایعاتی تولید کارخانه، استفاده می‌شود.

وی با اشاره به آماده سازی به موقع جاده سلامت سیمان هرمزگان، زمان تقریبی بهره‌برداری نهایی از این پروژه را دهه فجر امسال عنوان کرد.

, , , , ,
تغییر زبان