26 شهریور, 1398

شرکت سیمان هرمزگان در بین 40 شرکت برتر بورس ایران

طبق اعلام سازمان بورس و اوراق بهادار شرکت سیمان هرمزگان در رتبه هجدهم از بین 40 شرکت برتر بورس ایران در سال 1397 قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت سیمان هرمزگان و به نقل از خبرآنلاین، شرکت سیمان هرمزگان توانست با عملکرد مثبت خود در سال گذشته، در رتبه هجدهم از بین 40 شرکت برتر بورس ایران در سال 1397 قرار بگیرد. این انتخاب به علت بهبود قابل ملاحظه در عملکرد مالی شرکت نسبت به سال قبل و از میان شرکت های پذیرفته شده نزد بورس تهران و فرابورس ایران صورت گرفته است.

در تاریخ 25 شهریور جلسه ای با حضور دکتر علی آقا محمدی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و دکتر شاپور محمدی رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار به منظور ارائه دستاوردها و اقدامات مثبت انجام شده که منجر به بهبود عملکرد شرکت های مذکور شده است در سازمان بورس و اوراق بهادار برگزار شد.

در این جلسه، مدیران 40 شرکت برتر بورس از جمله دکتر مهدی باشتی مدیرعامل شرکت سیمان هرمزگان به دعوت دکتر شاپور محمدی در سازمان بورس و اوراق بهادار حضور بهم رساندند و گزارشی از دلایل موفقیت های شرکت های مذکور در عملکرد مالی که منجر به این انتخاب شد، ارائه کردند.

لازم به ذکر است با توجه به تجربیات بورس‌های اوراق بهادار در سطح بین‌الملل، شناسایی شرکت‌های ممتاز یا دارای موقعیت برتر اغلب بر پایه معیارهای نقدشوندگی سهام، میزان تاثیر‌گذاری شرکت بر بازار و برتری نسبت‌های مالی انجام می‌شود که شرکت سیمان هرمزگان توانست با عملکرد مثبت خود در سال گذشته، در جمع شرکت های ممتاز بورس ایران قرار گیرد.

, , , , ,
تغییر زبان