10 دی, 1398

رشد چشمگیر میزان صادرات و فروش داخلی شرکت سیمان هرمزگان

شرکت سیمان هرمزگان با مدیریت برنامه محور و تلاش کارکنان پر تلاش خود، شاهد رشد چشمگیر میزان صادرات و فروش داخلی نسبت به سال گذشته بوده است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سیمان هرمزگان و بر اساس اطلاعات و آمار، این شرکت در حوزه صادرات و فروش داخلی رشد چشمگیری نسبت به سال گذشته داشته است.

سهیل ادیبی مدیر صادرات شرکت سیمان هرمزگان در این باره گفت: در حال حاضر 350 هزار تن کلینکر تولید شده کارخانه سیمان هرمزگان به عنوان محصول کلیدی در انبارهای شرکت دپو شده که از ابتدای سال جاری تا این لحظه، حدود 300 هزار تن کلینکر نیز به بازارهای هدف به عنوان محصول صادراتی ارسال گردیده است. از طرف دیگر، در چند هفته اخیر 39 هزار تن سیمان از مبدأ کارخانه صادر شده که با برنامه ریزی های انجام گرفته، پیش بینی می شود تا پایان سال 98، بالغ بر 200 هزار تن سیمان و کلینکر دیگر به کشورهای بازار هدف صادر شود.

وی در ادامه با اشاره به جایگاه سیمان هرمزگان در میان شرکت های صادرکننده سیمان افزود: این شرکت یکی از برترین صادرکنندگان سیمانی کشور به شمار می آید؛ به طوری که در پاییز سال جاری علی رغم تشدید تحریم های ظالمانه ای که با هدف تاثیر مستقیم و اخلال در سیستم حمل و نقل دریایی اعمال شده، حدود 150 هزار تن سیمان و کلینکر به کشورهای امارات، چین و سومالی صادر کرده  است.

همچنین یوسف پرده یاقوت سرپرست عملیات صادرات سیمان هرمزگان با اشاره به روند حمل و نقل محصولات برای صادرات، گفت: در سال جاری شاهد رشد حجم صادرات محصول خود بوده ایم که با درایت مدیران شرکت در حوزه حمل و نقل نیز با کمبود وسیله نقلیه روبرو نشده ایم و همین امر باعث شده تا به صورت شبانه روزی فرایند صادرات در کنار فروش داخلی و بدون ایجاد خللی در بازارهای هدف انجام شود.

وی افزود: در حال حاضر به صورت روزانه حدود ۶۰ دستگاه خودرو وظیفه انتقال محصول کلینکر این کارخانه را بر عهده دارد.

تحقق پیش بینی 111 درصد فروش داخلی شرکت سیمان هرمزگان

امین آشوری زاده مدیر بازاریابی و فروش سیمان هرمزگان از تحقق پیش بینی 111 درصدی فروش سال قبل خبر داد و گفت: این امر با درایت مدیریت محترم عامل و پرسنل زحمتکش سیمان هرمزگان انجام شد.

وی بازارهای هدف فروش داخلی سیمان هرمزگان را استانهای فارس، هرمزگان، کرمان و بوشهر عنوان کرد و افزود: در پیش بینی سال آینده فروش داخلی، سعی می شود علی رغم افزایش حجم فروش صادراتی، خللی در ارسال و تحویل سیمان و کلینکر به بازارهای داخلی ایجاد نگردد.

ایشان از فروش بیش از 10 هزار تن و پیش بینی فروش بیش از 40 هزار تن کلینکر به شرکت سیمان قشم در هفته های پیش رو خبر داد و تصریح کرد که با برنامه ریزی های انجام گرفته، فرایند فروش داخلی کلینکر برای ماه های آتی نیز ادامه خواهد داشت.

شایان ذکر است کارخانه سیمان هرمزگان در ۸۰ کیلومتری غرب بندرعباس و در شهر تالابی بندرخمیر واقع شده و با بیش از دو دهه فعالیت، روزانه حدود 6 هزار تن محصول تولید می کند.

کیسه گیری و ارسال سیمان صادراتی شرکت سیمان هرمزگان از محل کارخانه تا اسکله شهید رجایی

رشد چشمگیر

رشد چشمگیر

حمل و بارگیری کلینکر صادراتی شرکت سیمان هرمزگان از محل دپو تا کشتی

رشد چشمگیر

رشد چشمگیر

رشد چشمگیررشد چشمگیررشد چشمگیررشد چشمگیر

فروش داخلی سیمان هرمزگان همزمان با حمل و صادرات سیمان و کلینکر با جدیت ادامه دارد

, , , , , , , ,
تغییر زبان