دیدار مدیریت محترم عامل شرکت سیمان هرمزگان آقای باشتی با جناب آقای ملایی فرماندار شهرستان خمیر

8 آبان, 1396

دیدار مدیریت محترم عامل شرکت سیمان هرمزگان آقای باشتی با جناب آقای ملایی فرماندار شهرستان خمیر

آقایان باشتی مدیر عامل ، مهندس اصغر زاده عضو هیات مدیره و طباطبایی مدیر کارخانه شرکت سیمان هرمزگان در ب حضور در محل فرمانداری شهرستان خمیر با جناب آقای ملایی فرماندار محترم شهرستان خمیر دیدار و گفتگو کردند.
فرماندارخمیر در این دیدار با اشاره به اهمیت کارخانه سیمان هرمزگان در منطقه، عملکرد این شرکت در تولید و فروش داخلی و نیز صادرات به کشورهای همسایه و ضمن عرض تبریک و خوشامدگویی به آقای باشتی اظهار داشتند: سیمان هرمزگان یکی از موفق ترین واحدهای تولیدی در استان و کشور می باشد و این حضور پر برکت افتخاری برای مردم و شهرستان خمیر می باشد.
ایشان ادامه داد : الحمدالله هیچ گونه مشکلی در خصوص مجموعه سیمان هرمزگان نداریم و این نشان از تعاملات خوب بین مدیران مجموعه بزرگ سیمان هرمزگان با مسئولین استانی است.
محمد ملایی ضمن قدردانی از مساعدت ها و همکاری های شرکت سیمان هرمزگان گفت: تاثیرگذاری و ماندگاری این خدمات مرهون نیت الهی، انسانی و تلاش خالصانه شرکت سیمان هرمزگان است که فارغ از انگیزه های مادی و مالی، تنها به خدمت به مردم منطقه می اندیشند.
وی ادامه داد: سیمان هرمزگان در کارهای عام المنفعه همیشه پیشتاز و همراه بوده و ما قدردان این زحمات هستیم. در پایان جلسه فرماندار محترم شهرستان خمیر برای شرکت سیمان هرمزگان آرزوی توفیق نمودند.
آقای باشتی مدیرعامل شرکت سیمان هرمزگان بر اعلام آمادگی این شرکت در جهت تقویت روابط و تعاملات با فرمانداری شهرستان تاکید نمودند.
, , ,
تغییر زبان