23 تیر, 1398

توزیع کیسه های پارچه ای در سطح شهرستان بندر خمیر از سوی سیمان هرمزگان

شرکت سیمان هرمزگان در راستای نهادینه سازی فرهنگ حفظ محیط زیست و عمل به مسئولیت های اجتماعی، کیسه های پارچه ای را در سطح شهرستان بندر خمیر توزیع کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سیمان هرمزگان، در راستای فرهنگ سازی در بین مردم برای حفظ محیط زیست و نهادینه کردن این فرهنگ بین شهروندان، کیسه های پارچه ای از سوی شرکت سیمان هرمزگان در بین مردم توزیع شد.

این طرح در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی و در ادامه فعالیت های سیمان هرمزگان برای حفظ و صیانت از محیط زیست اجرا و توسط جمعی از پرسنل این شرکت در سه راهی شهرداری شهرستان بندر خمیر توزیع شد.

طی تحقیق و بررسی کارشناسان حوزه سلامت، زمانی که نان داغ درون کیسه پلاستیکی قرار می‌گیرد مواد شیمیایی موجود در کیسه با نان ترکیب شده و انواع بیماری ها، سرطان‌ها و امراض گوارشی را به همراه دارد. همچنین از معایب دیگر کیسه های پلاستیکی در حوزه محیط زیست این است که کیسه‌ها برای تجزیه شدن در طبیعت از ۳۰۰ تا ۵۰۰ سال زمان نیاز دارند در حالی که کیسه های پارچه ای از نخ طبیعی بدون مواد نفتی، پلاستیکی و شیمیایی تولید شده و به راحتی در طبیعت تجزیه پذیر هستند.

آمار بازدید:[wpstatistics stat=visits time=total id=7390]

, , ,
تغییر زبان