29 بهمن, 1398

سیمان هرمزگان تندیس سیمین جایزه ملی مدیریت مالی ایران را دریافت کرد

شرکت سیمان هرمزگان موفق به دریافت تندیس سیمین در دهمین دوره جایزه ملی مدیریت مالی ایران شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سیمان هرمزگان ، طبق ارزیابی به عمل آمده توسط کمیته داوری، در دهمین دوره جایزه ملی مدیریت مالی که در تاریخ 26 بهمن 1398 که با حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی، جمعی از مسئولان کشوری، مدیران شرکت ها و استادان دانشگاه در سالن همایش های بین المللی رازی برگزارگردید، شرکت سیمان هرمزگان با کسب امتیاز لازم در بین 118 شرکت حاضر در ارزیابی نهایی، موفق به دریافت تندیس سیمین این رویداد شد.

دکتر فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی طی سخنانی در این کنفرانس اظهار داشت: دغدغه من چاره انديشي براي يك چالش مهم است، و آن اين است كه آيا از آنچه به عنوان منابع در اختيار داريم، به نحو بهينه استفاده مي كنيم؟

وزیر اقتصاد گفت: بايد به ارتقای بهره برداري از ظرفيت هاي خالي موجود در بخش دولت و هم در بخش خصوصي توجه جدي كرد و با مولد سازي دارايي هاي مازاد و منجمد، نرخ بهره برداری از ظرفيت ها را افزايش داد.

وی تصریح کرد: مدیران مالی در معرض سخت ترین تصمیمات همچون مدیریت منابع کمیاب مالی قرار دارند، لذا باید بر اساس الگوی شایستگی، افراد واجد شرایط برای ایفای این مسئولیت خطیر انتخاب شوند.

در این مراسم که حسن هراتی معاون مالی و اقتصادی و جمعی از مدیران و پرسنل حوزه مالی شرکت سیمان هرمزگان حضور داشتند، حسن هراتی با اشاره به اهمیت این جایزه گفت: جایزه ملی مدیریت مالی ایران از سال 1389 هر ساله با حضور شرکت های برتر ایران با هدف حمایت مدیریت مالی حرفه ای در مسیر دستیابی به  جایگاه واقعی در شرکت ها و سازمانها، تشویق و ترغیب شرکت ها برای انجام خود ارزیابی و شناخت نقاط قوت و ضعف و زمینه های بهبود، ایجاد فضای رقابتی مناسب و حرفه ای شرکت ها و سازمان های ایرانی برگزار می شود.

گفتنی است شرکت سیمان هرمزگان در سالهای 1396 و 1397 موفق به دریافت تندیس بلورین جایزه ملی مدیریت مالی ایران شده بود و در سال جاری با توجه به عملکرد مطلوب و شایسته خود در حوزه‌های مدیریت مالی،ساختار حسابداری، استانداردسازی فرایندها، شفافیت مالی، اقتصادی موفق به یک پله صعود و کسب تندیس سیمین جایزه ملی مدیریت مالی ایران شد.

, ,
تغییر زبان