تندیس بلورین جایزه ملی مدیریت مالی به سیمان هرمزگان رسید

7 اسفند, 1396

تندیس بلورین جایزه ملی مدیریت مالی به سیمان هرمزگان رسید

با حمایت مدیران ارشد شرکت سیمان هرمزگان و با تلاش های صورت گرفته توسط همکاران پرتلاش حوزه معاونت مالی و اقتصادی و در راستای بهبود عملکرد مالی، شرکت سیمان هرمزگان با حضور در ارزیابی‌های تخصصی در دبیرخانه جایزه مدیریت مالی ایران، با ارتقای قابل توجه در کیفیت جایزه، تندیس بلورین هشتمین دوره جایزه مدیریت مالی ایران را در بین شرکت ها و صنایع بزرگ کشور شرکت کننده در این جشنواره به‌دست آورد.

به گزارش واحد روابط ‌عمومی و امور بین الملل شرکت، این جایزه همه ساله در ۳ سطح تندیس، تقدیرنامه و گواهینامه اعطا می‌شود. مراسم اهدای این تندیس در سالن اجلاس سران با حضور دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری و مشاور رئیس‌جمهوری، معاون وزیر بهداشت و درمان، ، معاون وزیر فناوری اطلاعات و ارتباطات رئیس‌جمهوری و جمعی از اقتصاددانان و استادان حوزه مالی کشور برگزار گردید. گفتنی است، هدف برگزارکنندگان دوره‌های جایزه‌ ملی مدیریت‌مالی ایران، حمایت مدیریت مالی حرفه‌ای در مسیر دستیابی به جایگاه واقعی در شرکت‌ها و سازمان‌ها، تشویق و ترغیب شرکت‌ها برای انجام خود ارزیابی و شناخت نقاط قوت و ضعف و زمینه‌های بهبود و قدردانی از شرکت‌ها و سازمان‌های برتر در حوزه مالی و اقتصادی و فراهم کردن امکان تبادل تجربیات موفق مدیران مالی است.

لازم به توضیح است شرکت سیمان هرمزگان در دوره های ششم و هفتم این جایزه نیز به ترتیب موفق به کسب تقدیر نامه های تک ستاره و سه ستاره گردیده بود.

, ,
تغییر زبان