تقدير معاون اول رئيس جمهور از شركت سيمان هرمزگان به عنوان ( صادر كننده نمونه سال ۱۳۹۶ )

1 آبان, 1396

تقدير معاون اول رئيس جمهور از شركت سيمان هرمزگان به عنوان ( صادر كننده نمونه سال ۱۳۹۶ )

شركت سيمان هرمزگان همگام با سياستهاي دولت محترم مبني بر افزايش صادرات غير نفتي نسبت به گسترش بازارهاي هدف خود به خارج از كشور اقدام نموده است كه به لطف خداوند متعال ، تلاش همكاران و اتخاذ تدابير و سياست هاي مناسب از طرف مديريت ارشد شركت موفق به صادرات بيش از ۷۶۰ هزار تن سيمان و كلينكر به بيش از ۱۰ كشور دنيا و با ارزش بالغ بر ۲۶ ميليون دلار شده است كه بر اساس اين عملكرد مفتخر به كسب رتبه صادركننده برتر كشور در سال ۱۳۹۵ گرديده است.
ثبت و توسعه دو برند بين المللي، تاكيد بر حفظ و ارتقاي كيفيت محصول و تنوع در بسته بندي سيمان بر اساس درخواسات مشتريان، تحويل به موقع كالا، خدمات متمايز در حمل و بارگيري سيمان و كلينكر كه بارگيري بيش از ۲۰ هزار تن در روز بر روي كشتي بعنوان يك ركورد كشوري كه نمونه كوچكي از اين خدمات است، از مهمترين اقدامات شركت در راستاي حفظ و ارتقاي بازارهاي هدف بوده است.
بدون ترديد ادامه سياست تكريم مشتريان و تلاش براي ارائه خدمات برتر به ايشان، سرلوحه سياستهاي شركت سيمان هرمزگان بوده و اين سياست چراغ راه آينده جهت دستيابي به موفقيت هاي پيش رو خواهد بود. بر همين اساس شركت سيمان هرمزگان موفق ، به كسب عنوان «صادر كننده نمونه» و دريافت تنديس و لوح تقدير از  معاون اول رئيس جمهوري اسلامي ايران در مراسم روز ملي صادرات شد.
در اين مراسم كه پيش از ظهر روز – شنبه بيست‌ و‌ نهم مهر ماه – در سالن اجلاس سران و با حضور معاون اول رئيس‌جمهور اسحاق جهانگيري ، محمد شريعتمداري وزير صنعت، معدن و تجارت و جمعي از معاونان رئيس جمهور، وزيران، نمايندگان مجلس، استانداران، نمايندگان اتاق‌هاي بازرگاني، تعاون و اصناف و جمعي از تجار و بازرگانان كشور برگزار شد، تنديس صادر كننده نمونه، توسط دكتر «اسحاق جهانگيري» به مهندس «جعفر رحمان زاده»، مدير عامل شركت سيمان هرمزگان اهدا شد.
اسحاق جهانگيري با تاكيد بر اهميت صادرات در اقتصاد ايران اظهار كرد: اگر بخواهيم به مسائل توسعه‌اي كشور بپردازيم در مي‌يابيم كه توليدي ماندگار و قادر به ادامه حيات است كه در صحنه‌هاي مهم رقابتي از جمله بازارهاي بين‌المللي حضور داشته باشد.
شريعتمداري با تاكيد بر اين كه لازم است برنامه‌هاي جدي براي توسعه صادرات در دستور كار دولت و نظام قرار گيرد، اظهار كرد: اگر عزم ملي براي صادرات غيرنفتي در دستور قرار گيرد مي‌توان به دسترسي به اين اهداف اميدوار بود.
در مراسم «روز ملي صادرات» امسال كه با شعار «صادرات: تكرار عزم ملي» برگزار شد، از ۹ شركت ممتاز و ۵۱ شركت نمونه صادراتي، تجليل شد.

,
تغییر زبان