برگزاری مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل جدید و اسبق سیمان هرمزگان در محل کارخانه

30 مهر, 1396

برگزاری مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل جدید و اسبق سیمان هرمزگان در محل کارخانه

مراسم تودیع و معارفه مدیر عامل شرکت سیمان هرمزگان با حضور مقامات ارشد شرکت سرمایه گذاری امید، اعضای هیئت مدیره و پرسنل سیمان هرمزگان برگزار و طی آن از اقدمات جناب آقای رحمان زاده مدیر عامل محترم سیمان هرمزگان تجلیل شد.
این مراسم با حضور آقایان دکتر شیری عضو هیئت مدیره و معاون اقتصادی، یارمند معاون مالی و اداری، انوری مشاور مدیرعامل و مدیرحقوقی شرکت سرمایه گذاری امید، اعضای هیئت مدیره ، مدیران ارشد و پرسنل کارخانه سیمان هرمزگان در محل مسجد کارخانه سیمان هرمزگان واقع در بندر خمیر برگزار شد.
در ابتدای جلسه پس ار قرائت قرآن کریم آقای مهندس طباطبائی مدیر محترم کارخانه طی سخنانی از زحمات و خدمات ارزشمند آقای مهندس رحمان زاده در دوران مدیریتشان سپاسگزاری نموده و ضمن عرض تبریک و خوشامدگویی به آقای دکتر باشتی مدیرعامل جدید سیمان هرمزگان برای ایشان و مجموعه ی بزرگ سیمان آرزوی توفیق روز افزون نمودند .
آقای رحمان زاده مدیرعامل اسبق شرکت سیمان هرمزگان در ادامه ضمن ابراز خرسندی از انتصاب آقای باشتی بعنوان مدیر عامل جدید افزود : ایشان از سرمایه های ارزشمند، و متخصص در صنعت سیمان هستند. در ادامه افزود: افتخار این را داشتم بعنوان نماینده شرکت سیمان هرمزگان لوح تقدیر و تندیس صادرکننده نمونه سال ۹۶ را از معاون اول رئیس جمهور جناب آقای جهانگیری دریافت نمایم. مدیرعامل اسبق شرکت ضمن اشاره به
طرح های زیربنایی سیمان هرمزگان در داخل و خارج از شرکت از جمله طرح آب شیرین کن و پروژه آسیاب سیمان در کشور عمان اظهار امیدواری کردند شرکت سیمان هرمزگان کمافی السابق بعنوان یکی از برترین شرکت های سیمانی در کشور به فعالیت خود ادامه دهد.
در ادامه جناب آقای دکتر شیری به عنوان نماینده سهامدار این مراسم در سخنانی با بیان اینکه دوران مدیریت جناب آقای مهندس رحمان زاده منشا گام های اساسی در رشد شرکت و دست یابی به موفقیت ها و دست آوردهای بسیار ارزشمندی از جمله دریافت تندیس صادرکننده نمونه سال ۹۶ در صنعت سیمان بوده است، ضمن قدردانی از زحمات ایشان برایشان موفقیت فراوان و استواری گامهایشان را در راه تعالی و قرب به خداوند مسئلت نمودند و ضمن تبریک به آقای دکتر باشتی مدیرعامل جدید سیمان هرمزگان برای ایشان و مجموعه ی بزرگ سیمان آرزوی توفیق روز افزون در نیل به اهداف عالیه ی شرکت نمودند . وی در ادامه صحبتهای با ذکر با توجه به شرایط نا به سامان اقتصادی مجموعه های تولیدی در کشور بلاخص شرکتهای سیمانی و نیز با اشاره به این موضوع که اکثر شرکتهای سیمانی در کشور قادر به تولید و یا فروش در حد ظرفیت اسمی نیستند و یا با عدم دریافت و وصول مطالبات مواجه هستند، سیمان هرمزگان به حمدالله به افزایش ظرفیت تولید رسیده و همچنان در سکوی اول تولید در صنعت سیمان قرار دارد ، شرکت سیمان هرمزگان به لطف خداوند متعال و تلاش همکاران موفق به صادرات بیش از ۷۶۰ هزار تن سیمان و کلینکر به بیش از ۱۰ کشور دنیا و با ارزش بالغ بر ۲۶ میلیون دلار شده است که بر اساس این عملکرد مفتخر به کسب رتبه صادرکننده برتر کشور در سال ۱۳۹۶ گردیده است. ایشان با اشاره به اینکه شرکت سیمان هرمزگان یکی از بهترین شرکتهای زیرمجموعه بانک سپه است با توجه به پتانسیل منطقه در جهت نیل به اهداف عالیه ی شرکت در آینده تاکید داشتند. وی در ادامه ضمن ابراز خرسندی از انتصاب دکتر باشتی بعنوان مدیر عامل شرکت سیمان هرمزگان افزود : ایشان از سرمایه های ارزشمند، جوان، متخصص و خوش فکر و دردآشنای نیروی کار در مجموعه است که انتصاب ایشان بعنوان مدیر عامل این شرکت نیز مبین مراتب تعهد، شایستگی و تجارب ارزنده شان در سطوح مختلف مدیریتی می باشد . مطمئناٌ مدیریت اثر بخش و توانمند توأم با تجارب برجسته و گرانقدر ایشان ، موجبات ارتقاء این مجموعه بزرگ را فراهم خواهد نمود.
در ادامه ی مراسم جناب آقای دکتر باشتی در نخستین سخنرانی رسمی خود به عنوان مدیر عامل شرکت سیمان هرمزگان ضمن قدردانی از حضور میهمانان و مقامات حاضر در مراسم، ضمن تشریح اهداف و اولویت‌های شرکت در دوران مدیریت خود ، بر تداوم حرکت در مسیر دستاوردهای مدیران عامل سابق تاکید کرد. وی با بیان اینکه شرکت سیمان هرمزگان همواره در مسیر تحول و تکامل بوده، گفت: در سال‌های اخیر نیز گام‌های بلندی به سوی رشد و تعالی برداشته شده است و این واقعیت بدون شک مدیون همت و ایثاری است که یکایک کارکنان و مدیران پیشین داشته‌اند. دکتر باشتی در ادامه افزود : لازم می‌دانم از جناب آقای رحمان زاده به عنوان استاد خود و همچنین مدیران و مسئولان شرکت سرمایه گذاری امید و بانک سپه به واسطه لطف و اعتمادی که به بنده در اعطای این مسوولیت خطیر ابراز فرمودند، خاضعانه سپاسگزاری کنم. وی افزود: نیروی منابع انسانی بعنوان سرمایه اصلی شرکت در پیشبرد اهداف است و خود را جزیی از این مجموعه می دانم و از خداوند بزرگ نیز خواستارم که به بنده توفیق بدهد تا با همکاری همه مدیران و پرسنل خدوم سیمان هرمزگان در این برهه حساس رکود مسکن و بالتبع صنعت سیمان در جهت نیل به اهداف عالیه ی شرکت با همت مضاعف پیش رویم.
.در پایان این جلسه از آقای رحمان زاده مدیرعامل اسبق شرکت سیمان هرمزگان به پاس خدمات ایشان با اهدای لوح یادبود تقدیر شد
, , , ,
تغییر زبان