13 مهر, 1398

بازدید فرماندار بندر خمیر از کارخانه سیمان هرمزگان

فرماندر بندر خمیر از کارخانه سیمان هرمزگان بازدید و از بخش های مختلف و روند تولید سیمان در این کارخانه دیدن کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سیمان هرمزگان ، میرهاشم خواستار فرماندار شهرستان بندر خمیر از کارخانه سیمان هرمزگان بازدید کرد. در این بازدید که دکتر مهدی باشتی مدیرعامل شرکت سیمان هرمزگان، سید حسن حسینی معاون اجرایی و سید محمد طباطبایی مدیر کارخانه حضور داشتند، فرماندر بندر خمیر ضمن تشکر از تلاشهای بی وقفه مدیران و کارکنان سیمان هرمزگان گفت: کارخانه سیمان هرمزگان یکی از موفق ترین بنگاه‌های اقتصادی در استان و حتی کشور است.

خواستار افزود: شرکت سیمان هرمزگان در زمینه مشارکت با طرح‌های شهری نیز همواره پیشقدم بوده و همکاری بسیار خوبی با مسوولان شهرستان خمیر در زمینه‌های مختلف داشته که قابل ستایش است. این کارخانه همچنین تلاش‌های زیادی در راستای حمایت از شهروندان بومی، مشارکت در اجرای طرح‌های فرهنگی و اجتماعی و اشتغالزایی جوانان از خود نشان داده است.

دکتر مهدی باشتی مدیرعامل شرکت سیمان هرمزگان نیز در جریان این بازدید با اشاره به کسب عناوین برتر کشوری توسط این شرکت گفت: شرکت سیمان هرمزگان جزو آن دسته از کارخانه‌هایی است که در تولید و در تامین نیازهای داخلی و خارجی موفق عمل کرده و توانسته رتبه‌های برتر کشوری را کسب کند.

مهدی باشتی افزود: کیفیت مناسب، مقاومت بالا و اشتغالزایی از ویژگی‌های محصول کارخانه سیمان هرمزگان است و از طرفی برخورداری از ذخایر فراوان و مناسب مارل و سنگ آهک و فاصله اندک آن تا اسکله‌های شهید رجایی و باهنر و دسترسی آسان به آبهای آزاد، موقعیت ممتازی به شرکت سیمان بخشیده است.

مدیرعامل سیمان هرمزگان ضمن تشریح فرایند صادرات سیمان هرمزگان به کشورهای حوزه خلیج فارس، کشورهای آفریقایی و هند، اظهار داشت: میزان صادرات کلینکر در سال گذشته نسبت به مدت مشابه سال قبل از آن با رشد همراه بوده که امیدواریم امسال نیز این رشد صعودی تکرار شود.

وی در ادامه با اشاره به فعالیتهای فراتولیدی سیمان هرمزگان، افزود: شرکت سیمان هرمزگان در راستای عمل به وظایف ذاتی خود در قبال محیط پیرامونی و برون سازمانی و همچنین عمل به مسئولیت‌های اجتماعی تا جایی که بودجه های تخصیصی به این امر اجازه دهد، فعالیت‌هایی انجام داده و در دست انجام دارد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: سیمان هرمزگان ارائه خدمات فرهنگی و اجتماعی را در چارچوب برنامه‌ریزی ها و تخصیص های بودجه‌ای که برای آن تعیین شده، وظیفه طبیعی خود می‌داند.

 

, , , , ,
تغییر زبان