20 دی, 1399

بازدید استاندار و جمعی از نمایندگان استان از کارخانه سیمان هرمزگان

استاندار و جمعی از نمایندگان و مدیران عالی استان، از کارخانه سیمان هرمزگان بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت سیمان هرمزگان، دکتر فریدون همتی استاندار به همراه دکتر محمد آشوری و دکتر احمد مرادی نمایندگان مردم حوزه مرکزی هرمزگان در مجلس شورای اسلامی و مهندس خلیل قاسمی رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت این استان از کارخانه سیمان هرمزگان بازدید کردند.

در جریان این بازدید استاندار هرمزگان با اشاره به تولید مناسب و با کیفیت سیمان در این کارخانه، گفت: فصل رشد ساخت و سازها در هرمزگان است و نیاز به سیمان در سطح استان خیلی مطرح می‌شود و خوشبختانه سیمان‌های ایران در بازار جهانی‌ نیز مشتری دارند، بنابراین برنامه ریزی می‌کنیم تا بخش اعظمی‌ از سیمان هرمزگان که در بندر خمیر تولید می‌شود برای مصرف داخلی استان و بخشی برای کمک به کارخانه صادر شود.

وی افزود: در شرایط موجود کمبود سیمان در استان وجود ندارد و کمبودهای احتمالی ناشی از اختلال در سیستم توزیع است.

دکتر همتی در ادامه گفت: در راستای احداث خط تولید جدید در کارخانه سیمان هرمزگان، با توجه به اینکه زیرساخت ها مهیا است، می توان با هزینه کمتری ظرفیت تولید سیمان استان را افزایش داد و از سوی دیگر می توان با راه اندازی خط تولید جدید علاوه بر تامین نیازهای داخلی اشتغال‌زایی را برای مردم منطقه به ارمغان آورد.

در جریان این بازدید که نمایندگان و جمعی از مدیران عالی استان حضور داشتند، دکتر مهدی باشتی مدیرعامل شرکت سیمان هرمزگان، ضمن تشکر از اهتمام و توجه مقام عالی و نمایندگان استان به یکی از واحدهای اصلی تولیدی در هرمزگان، گفت: شرکت سیمان هرمزگان همواره در زمره برترین شرکت های تولید سیمان کشور و بعنوان تامین کننده سیمان در پروژه های عظیم شناخته می شود که یکی از دلایل آن را می توان اجرای برنامه های بلندمدت و استراتژیک دانست.

وی با اشاره به میزان فروش شرکت سیمان هرمزگان، افزود: در سال جهش تولید علی‌رغم همه چالش ها در دوران سخت اقتصادی، میزان فروش شرکت سیمان هرمزگان در سال منتهی به 30 آبان 1399، در مقایسه با مدت زمان مشابه سال قبل 76 درصد افزایش داشته است.

لازم به ذکر است که در پایان این بازدید مدیران و نمایندگان استان از تلاشهای مدیران و کارکنان شرکت سیمان هرمزگان تشکر و از برنامه های رشد و توسعه این مجموعه بزرگ صنعتی و تولیدی حمایت کردند.

, , , , , , , , ,
تغییر زبان