9 بهمن, 1398

اهدای نشان لیاقت و ارزش آفرین ملی برای دومین سال پیاپی در جشنواره ملی حاتم به شرکت سیمان هرمزگان

شرکت سیمان هرمزگان نشان لیاقت و ارزش آفرین ملی را برای دومین سال پیاپی در جشنواره ملی حاتم (حمایت از تولید ملی) دریافت کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سیمان هرمزگان، هفتمین گردهمايی بزرگ مسئولين دولت و مديران بنگاه هاي برتر اقتصادی ايران، در قالب جشنواره ملی حاتم (حمایت از تولید ملی)، با حضورمحمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، برات قبادیان معاون آموزشی، پژوهشی و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت، بوطاق خانبداغی نائب رئیس اتاق بازرگانی ایران و آلمان، و جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، مديران، فعالان عرصه صنعت و اقتصاد و اصحاب رسانه، در سالن همايشهای بين المللی صدا و سيما برگزار شد.

در این مراسم محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه رهبرمعظم  انقلاب همواره در طی دهه‌های گذشته به موضوع اقتصاد پرداخته و دغدغه رسیدگی به تولید را داشته ‌اند، گفت: ایشان همواره به دنبال جلب افکار عمومی و مسئولان درباره تقویت اقتصاد بوده‌اند به طوری که از سال 89 نام گذاری سال ها با عناوین اقتصادی انجام شده است.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ادامه داد: در سالهای اخیر کشور شاهد افت و خیزهایی در اقتصاد بوده است به ‌طوری ‌که در برخی از سالها درآمدها و پس‌اندازها افزایش و در برخی از سالها هم کاهش یافت.

در جشنواره ملی حاتم ، عملکرد شرکت ها و بنگاه های اقتصادی ایران در 15 محور مورد ارزیابی قرار گرفت که بر همین اساس شرکت سیمان هرمزگان به نشان لیاقت و ارزش آفرین ملی برای دومین سال پیاپی دست یافت.

شایان ذکر است که در مراسم اختتامیه این جشنواره، سید مهدی هاشمی مدیر تامین و تدارکات شرکت سیمان هرمزگان به نمایندگی از دکتر مهدی باشتی مدیر عامل شرکت، تندیس جشنواره ملی حاتم را دریافت کرد.

جشنواره ملی حاتم
جشنواره ملی حاتم
, , , ,
تغییر زبان